Patricie Pagáčová si užívá s dcerou dovolenou na Srí Lance. Fanoušci ocenili, že se ukázala ušpiněná od písku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Patricie Pagacova
Zdroj: Nextfoto

S narozením dítěte se člověku změní svět. Nějaké ty rozdíly oproti dřívějšku začne pociťovat i sám na sobě. Své o tom ví Patricie Pagáčová, která po příchodu malé Bibiany na svět změnila nejednu svou životní zásadu.

Herečka si v současné době užívá dovolenou v zahraničí. Ještě nedávno to byl Zanzibar, připomíná Extra. Teď je to pro změnu Srí Lanka.

Už od samého začátku zaplavuje Pagáčová instagram fotografiemi, ze kterých je jasné, že je pobyt u moře zážitkem nejen pro ni a jejího manžela, ale také právě pro malou holčičku.

Někdy je to náročné

Na dovolené by si měl člověk především od všeho odpočinout. Každý, kdo má děti, ale může potvrdit, že relaxace je po starostech o ně až na druhém místě. Pagáčová se proto nedávno svěřila, že nejraději má chvíle, kdy po obědě její dcera usne.

Když právě holčička nespí, je jí všude plno. Všechno chce prozkoumávat a maminka díky ní zažívá věci, kterým se dříve vyhýbala. Tak například písek v plavkách byl pro Pagáčovou ještě nedávno noční můrou, teď je ale na denním pořádku.

Šťastné dítě

„Dítě zas*ané od čehokoliv = spokojené dítě,“ napsala herečka k fotce, na které sedí v písku, celé tělo jím má pokryté a stejně špinavá holčička vedle ní se zeširoka usmívá. Patricie prý bude mít písek v plavkách ještě příští léto.

„A to já vždycky byla ten typ, co byl mega opatrný, aby nedej bože neměl nikde ani zrníčko písku. Haha, časy se mění,“ připsala se smíchem. S jejími slovy souhlasí nejedna maminka v komentářích. S dětmi je zkrátka najednou všechno jiné.

Pod příspěvkem lidé oceňují to, že si ze sebe umí Pagáčová udělat legraci a nebojí se ukázat i snímky, na kterých se ušpiněná válí v písku. „Jste nejlepší. Snad žádná celebrita by podobnou fotku nesdílela,“ myslí si jeden z uživatelů.

„Děti se dělí na dvě hlavní skupiny: děti čisté a děti šťastné! Toto dítě je bez jakékoli diskuze DÍTĚ ŠŤASTNÉ!“ vzkazuje pak Patricii další sledující. A má bezpochyby pravdu. Kromě toho i sama herečka se na snímku i přes veškerý písek v plavkách usmívá od ucha k uchu.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články