Patricie Pagáčová si užívá dovolenou na Srí Lance. Nejradši má chvíle, kdy její dcera spí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Patricie Pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová si užívá dovolenou na Srí Lance. Vyrazila do zahraničí společně s dcerou, malá Bibian tak poznává další kus světa. Na to, že jsou holčičce necelé dva roky, procestovala už pěknou řádku států. Pagáčová si podle svých slov ale dovolenou užívá nejvíce ve chvíli, kdy její dcerka po obědě na chvíli usne.

Na podzim byla herečka v Zanzibaru, kam vyrazila jak s Bibi, tak i se svým manželem. Pak strávila nějaký čas v České republice, cestování jí ale chybělo, a teď se tak ohřívá na Srí Lance.

Obecně je o Patricii známo, že cestování miluje. Její dcera se tak díky ní už podívala například do Rakouska. Mnohem raději ale cestuje herečka do teplých krajin.

Holčička si nejspíš nebude ze svých prvních výletů moc pamatovat, v současné době si ale modré nebe a průzračné moře užívá.

Malá průzkumnice

Pagáčová se na svém instagramu pochlubila hned s několika snímky, na kterých ukazuje, jak si její dcerka krásného počasí v zahraničí užívá.

Na jednom snímku se představila lidem s holčičkou v náručí a ukázala jim, jakou pusu od Bibi dostala přímo na písečné pláži.

Ve stories pak sdílela fotku, na které její dcerka utíká směrem k vodě a ona je jen pár kroků za ní v rozběhu. „Taková vystihující fotka. Bibina někam letí. A já za ní,“ zasmála se Patricie nad snímkem. Na další fotce pak malou průzkumnici houpe herečka v houpací síti.

Někdy to chce klid

Čím víc je Bibi z dovolené nadšená a čím víc všude běhá a prozkoumává okolí, tím bývá po obědě unavenější. Patricii to ale vůbec nevadí. Naopak uznává, že to je část dne, kterou si užívá pravděpodobně nejvíce.

„Když dítě spí. Nebudu vám lhát, je to naše oblíbená část dne, nejen doma,“ napsala k fotce, na které se sledujícím předvedla u bazénu jen v plavkách a slaměném klobouku.

„Milujeme je nade vše, ale ze všeho nejvíce, když spí,“ souhlasí s Pagáčovou jedna z uživatelek.

„Trochu vám závidím. Naše děti od 10 měsíců už přes den spát nedokázaly,“ dodává někdo v dalším komentáři.

Zdroj: Instagram, VIP Show, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články