Patricie Pagáčová tráví s malou Bibi léto v obytňáku. Nedávno se zastavily u jezera v Rakousku

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová, kterou můžeme znát ze seriálu televize Nova Ulice, kde hrála Terezu Jordánovou, si letošní léto opravdu užila. S manželem a rok a půl starou dcerkou se vydala ještě na konci prázdnin na dovolenou do Tyrolska.


Na instagramu se pochlubila, že to byla už třetí cesta v obytňáku, kterou absolvovali. „Miluju to čím dál tím víc,“ dodala v popisku fotky, na které drží svou první dceru Bibianu.

Na pozadí můžeme vidět krásnou krajinu Tyrolska a Alp. Jak se zdá, počasí jim při výletu poměrně přálo.

Rok a půl po porodu šokovala nahou fotkou

Nebyl to ale jediný výlet, na který se Patricie přes léto vydala. Před ani ne čtrnácti dny se s manželem Tiborem rozhodli pro relaxaci bez dcery, aby načerpali novou energii. Bibinku dali na hlídání k babičce a vydali se na noc do luxusního hotelu s wellness.

Patricie nezklamala. Bez dcery po boku se utrhla ze řetězů a svůj instagram obohatila fotkou bez plavek v ochlazovacím jezírku. Ani nedlouho po porodu se za své tělo nestydí a zadek vystavila bez sebemenšího sebezapření.

Komentáře si neodpustilo několik uživatelů instagramu, z nichž jedním byl i Roman Vojtek, který se k fotce vyjádřil: „Poprvé v životě chci být bambusem.“

A jak svědčí mladé herečce role matky?

O mateřské roli promluvila v Limuzíně s Mírou Hejdou. Přiznala, že práce je pro ni teď takový útěk od reality a od povinností doma.

„Jako pro maminku je pro mě práce a natáčení v tuto chvíli odpočinkem. Být doma s dítětem každý den od rána do večera je pro mě osobně trochu náročné. Je proto příjemné si sem tam odskočit, bavit se s dospělými lidmi, skládat pro změnu také celé věty a nepoužívat jen citoslovce. Jsem moc šťastná, že můžu točit a pracovat. Mám skvělého manžela a rodinu, která mi to umožňuje,“ přiznala Mírovi.

Sama o sobě tvrdí, že je vyklidněná maminka a všechno se snaží brát s nadhledem.

Zdroje: Instagram, idnes

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články