Patricie Pagáčová se před zimou ukryla na exotickou dovolenou. Podívejte se, jak jí to sluší

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
patricie pagacova
Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Ne všichni jsou milovníci zavátých silnic, pochmurného počasí a nízkých teplot. Proto rádi vyrážejí na dovolenou do teplých krajin. Ačkoliv je cestování v době koronavirové kontroverzním tématem, někteří lidé se za ztížených podmínek létat nebojí. To je i příklad herečky Patricie Pagáčové.

Patricie sbalila kufry a vyrazila s cestovkou na dovolenou na Maledivy. Pobyt v resortu, kde jedna noc vyjde na více než šest tisíc korun, dle svého Instagramu akorát zahájila.

Zveřejnila totiž fotografii, na níž je oblečená do černých šatů bez ramínek a na hlavě má slaměný klobouk. Na promenádu u moře vyrazila naboso.

Ke svému snímku napsala jen: „Děkuju, děkuju, děkuju,“ čímž výstižně vyjádřila, jak je vděčná, že se na dovolenou mohla vydat.

Ostrov s průzračným mořem

Není divu, ostrov Thulhagiri, který je součástí Malediv, je oblíbenou a nádhernou turistickou destinací s průzračným mořem.

Dostanete se na něj z letiště za dvacet minut lodí a můžete se ubytovat v jednom z osmdesáti čtyř bungalovů. Z nich je moře dostupné v podstatě hned, stačí jen sejít pár schůdků dolů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Snímek visí na Instagramu jen chvíli, ale už stihl nasbírat pár hezkých komentářů od sledujících, kteří Patricii pobyt v ostrovním ráji přejí.

„Že vy jste to, Páťo, už nemohla vydržet, tu rekonstrukci, tak jste se prostě normálně zdejchla? Užívejte,“ napsala jí s nadsázkou jedna fanynka.

Bojí se reakcí lidí

Jak však sama představitelka Terezy Jordánové z nekonečného seriálu Ulice přiznala, z reakcí lidí má trochu obavy.

„Zatím je to tu samý přející sledující,“ pochválila své fanoušky.

S kým Patricie na dovolenou vyrazila, zatím neprozradila, jistě však o fotky z ráje na jejím účtu nebude nouze.

Autor: Alice Konopásková


Související články