Patricie Pagáčová miluje odpolední šlofíky. Její dcera se jich ale pomalu začíná vzdávat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Patricie Pagacova
Zdroj: Nextfoto

V květnu roku 2021 porodila Patricie Pagáčová svou první dceru. Od té doby se s malou Bibian chlubí na sociálních sítích pravidelně. Ačkoli ve většině případů představuje holčičku jako roztomilou a dokonalou, sem tam si i na něco postěžuje. Teď se například bojí, že se Bibi brzy vzdá svých odpoledních šlofíků.

Pravděpodobně každá maminka miluje odpolední odpočinek. Dvě hodiny, kdy její dítě po obědě usne, a ona tak může uklidit domácnost nebo si také na chvilku lehnout a relaxovat. Jenže Pagáčová se bojí, že tomu bude brzy v jejím případě konec.

Dceřiny odpolední šlofíky si užívá

„Když dítě spí. Nebudu vám lhát, je to naše oblíbená část dne, nejen doma,“ napsala v minulosti Pagáčová z dovolené na Zanzibaru. Tam si každé odpoledne, když Bibi usnula, užívala trochu klidu a relaxace.

Jenomže teď, jen pár měsíců poté, se zdá, že holčička už se pomalu odpoledních šlofíků vzdává. Patricie sdílela na instagramu rozmazanou fotku se svou dcerou a vysvětlila, že má dívka tolik energie, že ani nejde hezky vyfotit.

„Teď spí, zaplaťpánbůh. Měli jsme teď totiž skoro týden bez odpo šlofíků. A já se fakt děsím, jestli už nás pomalu neopouštěj, ale to je ještě brzo, ne?! Ještě aspoň rok, prosím! Já ráda odpo šlofíčky,“ svěřila se herečka.

Maminky pro ni dobrou zprávu nemají

Podle komentářů pod fotografií má Pagáčová spíše smůlu, většina maminek se totiž svěřila, že jejich děti už ve dvou letech na odpolední spánek absolutně nemyslí.

„Nechci tě strašit, ale Jovanka mi na spaní přes den definitivně hodila bobek v roce a třičtvrtě,“ vzkázala Pagáčové Lenka Zahradnická. „Moje malá přestala po obědě spát v roce a půl, teď když usne, tak vím, že je něco špatně,“ svěřila se sledující Lenka.

Patricie by si tak podle všeho měla užívat každý den, kdy malá Bibi po obědě usne. Nikdy totiž nemůže vědět, zda to už náhodou nebylo naposledy.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články