Partnerka Paľa Habery se ukázala v krajkovém body. Tuhle postavu by jí záviděla kdejaká dvacítka

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Málokterá modelka se po dětech nebo po oslavení čtyřicítky vrátí ke své práci. Existují ale výjimky, pro které se čas snad zastavil a které jako by odolávaly procesu stárnutí. Daniela Peštová je rozhodně jednou z nich.

Krásná rodačka z Teplic oslavila v loňském roce padesátku. Menopauza už jí klepe na dveře, přesto vypadá o dekádu mladší. O kom je řeč? O půvabné blondýnce Daniele Peštové.

I po padesátce má co ukázat

Bývalý andílek Victoria´s Secret vypadá pořád výborně. Na posledním snímku na Instagramu Daniela oblékla černé krajkové body poseté kamínky a přes něj ležérně přehozený kožený křivák.

„Nejvíc osvobozující pocit? Vědomí, že je to váš život a nikomu nedlužíte vysvětlení proč a jak ho žijete,“ napsala ke své fotce Daniela.

Někteří komentující byli pohoršeni, že v tomto věku se Daniela takto „vystavuje“. Objevil se i anglický dotaz, jestli to je nový fenomén, když staré ženy ukazují své tělo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Většinou ale fanoušci Danielu hojně chválili a ženy vyslovily přání vypadat v padesáti jako ona. Však taky fotografie není nijak pobuřující.

Manželka či jen partnerka

Daniela Peštová je se slavným zpěvákem Paľem Haberou už přes dvacet let. To, jestli jsou sezdáni, či nikoli, je ale stále uschováno pod rouškou tajemství.

Fanoušci sledují modelčin levý prsteníček kdykoli se objeví na sociálních sítích nový příspěvek.

K příležitosti svatého Valentýna zveřejnil slovenský frontman skupiny Team fotku s Danielou, která si k tváři klopí právě levou rukou s několika prstýnky. Jestli šlo o svatební fotku nebo jestli byl prstýnek svatební, je ale stále záhadou.

Společné soužití jim tak či tak evidentně svědčí, vychovávají spolu dceru a syna, i když láska na první pohled to nebyla. „Ne, určitě to nebyla láska na první pohled, ale vzájemná sympatie tam byla, řekla bych, oboustranná,“ řekla před devíti lety Daniela pro časopis Vlasta.

Zdroj: Vlasta.cz, Instagram

Autor: Naďa Brožová

Související články