Partner Moniky Bagárové s ní vyrazil na ples. Zájem médií mu přitom nedělá dobře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Bagarova
Zdroj: Nextfoto

Nějaký čas před světem Monika Bagárová nového partnera tajila, teď už o něm ale sem tam promluví. Loni v prosinci ho na instagramu označila za anděla a zdá se, že od té doby mezi nimi všechno dokonale klape. Objevil se ale jeden menší problém.

Karlovarský podnikatel Leonard Lekaj není zvyklý na velkou mediální pozornost. To, že o něm a Moničině vztahu s ním média píší, mu tak trochu vadí. A to i přesto, že ho jeho drahá polovička předem uklidňovala, že ho před tlakem médií ochrání.

Poprvé na velké akci

Sice o něm mluví na sociálních sítích a sem tam ji doprovází na nějakých společenských událostech, na velkých akcích se ale příliš Leo neobjevuje.

Monika Bagarova partner

Zdroj: Profimedia

Nedávno si společně vyšli na módní přehlídku Moničina oblíbeného návrháře Lukáše Macháčka. Leo prý původně neprotestoval a souhlasil s tím, že tam budou i média. Ve skutečnosti to ale nejspíš nesl těžce.

„Leo na to není zvyklý, takže pro něj je to něco nového. Já mu říkala: ‚V klidu, nestresuj se, nemusíš dělat žádné rozhovory.‘ Ale my vůbec netušili, že to bude takhle plné médií, takže jsme na to nebyli připravení,“ vysvětlila podle Aha! Monika.

Dodala, že nechce svému partnerovi dělat něco, co by mu bylo nepříjemné. Chápe, že k showbyznysu nikdy neměl příliš blízko, takže ho plně respektuje. Je ale také ráda, že se Leo poměrně často překoná a doprovodí ji ven.

Chodí s ní prý téměř všude

Na velké akce ji většinou nedoprovází, jinak se po jejím boku ale objevuje téměř všude. „Je se mnou rád kdekoli, dokonce se mnou seděl i u kadeřníka před akcí,“ svěřila se podle Super zpěvačka.

A podle jejích slov pro něj rozhodně není utrpění čekat, až se jeho drahá polovička správně nastrojí a učeše. S Leem se dokonce radila o tom, co si má na hlavě nechat udělat.

Pro hudebnici je mimo jiné důležité, že partner skvěle vychází s její dcerou Ruminkou. Trojice má za sebou dokonce už i první společnou dovolenou.

To, že se na akci objevili sami a pro holčičku sehnali hlídání, tak vlastně pro ně po dlouhé době znamenalo výjimečný čas ve dvou, který Monika označila za rande.

Zdroj: OnlyU, Aha!, Super 

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články