Palác musel krotit nadšení z toho, že se Kate vrací do práce. Ta má dle zdrojů trpět vedlejšími účinky chemoterapie

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Zatímco král Karel III. už je vídán ve společnosti a začíná se pomalu a jistě vracet ke svým pracovním povinnostem, princezna Kate jako by se do země propadla. Od ledna ji nikdo neviděl, dokud se neukázala na videu, ve kterém oznamovala, že má rakovinu. Od té doby uplynuly skoro dva měsíce a Kate stále nikde. Obavy o její zdraví tak rostou.

Princezna Kate svou diagnózu oznámila před velikonočními prázdninami, aby tím ochránila své děti. Od té doby se lidé o stav princezny bojí a informací se jim moc nedostává.

Palác krotil nadšení

Před třemi roky zahájila Kate činnost The Royal Foundation Business Taskforce for Early Childhood. Tato nadace má za cíl podpořit matky, aby mohly upřednostnit své děti v prvních pěti letech jejich života.

Palác informoval o tom, že se Kate aktuálně zapojila do novinek ohledně tohoto projektu, který stále zůstává středobodem její práce. Podle The Sun by to mohlo znamenat, že je na tom Kate již dobře a brzy se vrátí do práce.

„Neočekává se, že by se princezna vrátila do práce, dokud o tom nerozhodne její lékařský tým,“ zkrotil dle BBC nadšení Kensingtonský palác.

Chemoterapii prý nesnáší dobře

Nadšení z toho, že by se mohla princezna vrátit do práce a že je její zdravotní stav lepší, vystřídaly obavy, protože se objevily nové informace.

„Kate a William si za zdmi paláce procházejí peklem,“ prohlásil dvořan z Kensingtonského paláce serveru Radar Online.

Další ze zdrojů pak pro The News prohlásil, že důvodem absence princezny na veřejný akcích jsou „brutální vedlejší účinky chemoterapie“.

Podle zdrojů má Kate trpět silnými nevolnostmi, únavou a měla přijít o vlasy.

Nezbývá než doufat, že se princezna brzy ukáže na nějakém videu, aby všechny uklidnila, že je v pořádku.

Zdroje: The Sun, BBC, OnlyU, Radar Online, The News

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články