Ornella Koktová oblékla plavky a pochlubila se odvážnou fotkou z radovánek u vody

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ornella Koktova
Zdroj: Nextfoto

Ornella Koktová prý miluje léto, protože je to čas zmrzlin, tobogánů, pláže a skákání do vody. Ve skutečnosti je ale mnoha lidem jasné, že jí především vyhovuje ukazovat se v plavkách svým fanouškům. Hned při první příležitosti se totiž vyprsila na svém instagramu a jen málokdo se jí na fotce zadíval do očí.

Už v minulosti Koktová ukázala, že hlubokých výstřihů se tedy rozhodně nebojí. Sem tam sice schytá za nějakou tu odvážnější fotku kritiku, vždy si ale najde nějaký způsob, jak se s tím poprat.

„Až budete mít po třech porodech, x operacích a boji se smrtí, budete na své tělo také pyšní. A pokud budete mít i sebevědomí, tím líp,“ uvedla například v minulosti směrem k těm, kdo ji kritizovali.

Opět předvedla sebevědomí

Koktová letošní plavkovou sezónu zahájila ve velkém. Na instagramu sdílela fotografii, na které v rádoby svůdné pozici předvádí svá prsa, která se jí derou z jednodílných plavek ven.

Na jednu stranu je možná fotografie odvážná, na tu druhou je ale pravda, že Koktová se toho nikdy nebála, a sledující tak svým příspěvkem nijak nezaskočila. Většina lidí navíc uznává, že influencerka vypadá dobře a může si podobné vychloubání dovolit.

Jen aby neukázala víc, než plánuje

„Hurááá k vodě!!!!! Konečně tu máme léto, čas zmrzlin, pláže, tobogánů a strkání do vody. Ano, ano. Ještě mě tyhle hrátky nepustily,“ zasmála se Ornella u fotky. Někteří sledující ale mají strach, aby v rámci vodních radovánek neukázala víc, než plánuje.

„Možná hloupý dotaz – nevypadávají z těch plavek při blbnutí prsa?“ napsala uživatelka Ennyp. Není se nejspíš čemu divit, při pohledu na Koktovou podobná otázka asi napadla více lidí.

Koktová jednoduše zaujmout umí a musí se jí nechat, že i když jsou některé její fotografie odvážné, ona si z kritiky vůbec nic nedělá. Naopak si cení milých komentářů, kterých je stále dost. Nějaké té vyprsené fotky od vody se tak ještě v létě nejspíš fanoušci dočkají.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články