Ornella brání svou fotku z koupelny. Jsem hrdá na to, co vše se mnou moje tělo zvládlo, napsala

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Koktova Ornella
Zdroj: Profimedia

Influencerka Ornella Koktová, rozená Štiková, oslavila nedávno kulaté narozeniny. Ve svých třiceti letech už toho stihla docela dost: zamilovat se do staršího a ženatého muže Josefa Kokty, svého vyvoleného rozvést, vzít si ho a porodit mu tři děti. I proto je pyšná na své tělo, které nedávno ukázala na fotografii z koupelny. Pro některé byla fotka příliš, ona ji ale brání.

Její život je občas pořádná honička. Nikoho tak příliš nepřekvapí, že si jako jeden z narozeninových dárků nadělila i pobyt v luxusním hotelu jen se svou kamarádkou.

Odvážnou fotku někteří chválili

O svém výletě jako správná influencerka informuje na sociálních sítích. Zřejmě na oslavu své momentální svobody, kdy byla bez muže i bez dětí, se rozhodla udělat si pořádně odvážnou fotku v hotelové koupelně.

O tu se pak podělila se svými sledujícími na instagramu. V diskuzích se pak rozjela pořádná „mela“. Zatímco jedni Ornellině odvaze tleskají, druzí její nahotu otevřeně kritizují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lady Ornella Koktova🇨🇿🌳🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (@ornellakoktova)

„Nevidím na tom nic špatného, krásná silueta ženského těla,“ napsala jedna z Ornelliných fanynek.

„Komu se to nelíbí, je to jen závist. Závidí jen, že nevypadají taky takto po 3 dětech. Klobouk dolů Orny,“ připsala. „Po třech dětech krásná,“ přidala se uživatelka Pavla.

Podle některých je snímek příliš laciný

Někteří sledující ale měli na fotky trojnásobné matky trochu jiný názor. „Sorry, taky jsem si vážila toho, jaká je fajn holka, ale tohle… Každá holt nemá potřebu ukazovat něco, co se ukazuje jen doma,“ vypsala se ze svého zklamání jedna z uživatelek.

„I když obdivuji Vaši postavu a vitalitu po porodech, tohle je na mě moc. Trocha intimnosti, chránit si ten prostor v koupelně, když probíhají odpočívající rituály. To je intimní i kvazi psychoterapeutická chvíle pro ženy,“ zamyslela se téměř až filozoficky další diskutující.

Za své tělo se Ornella postavila

Na kritiku ale měla Ornella jasnou odpověď. „Až budete mít po třech porodech, x operacích, boji se smrtí. Budete na své tělo pyšná, a pokud budete mít i sebevědomí, tím líp,“ začala svou reakci manželka Josefa Kokty.

„Jsem hrdá na to, co vše se mnou moje tělo zvládlo. A na fotce je pouze silueta, nic není vidět. Na to si dávám sakra pozor,“ doplnila ještě.

Pravdou je, že se jedná o fotku z odvážnějšího ranku, kterou by si do rodinného alba asi jen tak někdo nepřidal. Ornella je však dospělá a na svém profilu si přirozeně může sdílet, cokoliv se jí líbí. V tomto případě zůstává zodpovědnost za případný osud fotky jen a jen na jejích bedrech.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články