Ornella a Josef Koktovi slaví kulaté výročí. Jejich začátky byly divoké

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ornelie Koktova a Josef Kokta
Zdroj: Profimedia

Známé osobnosti mají ve většině případů úplně stejný osobní život jako každý z nás. Životní úspěchy oslavují s partnery po boku, dopřávají si krásné dovolené a chodí na společné procházky. Velkou událost teď slaví i Ornella a Josef Koktovi.

Ornella Koktová svou kariéru začínala jako modelka. V mládí studovala balet a step, s rodinou žila na několika místech v zahraničí, například ve Washingtonu a v Moskvě. Proslavila se díky vztahu s Josefem Koktou a patří mezi nejznámější osobnosti bulváru.

Velká událost, která se musí oslavit

Ornella potkala toho pravého již před nějakou dobou. S podnikatelem Josefem společně tvoří pár již deset let, což je velice obdivuhodné a při této velké příležitosti se Ornella rozhodla sdílet vzpomínkové video na svůj instagramový profil.

„Když jsem před deseti lety zatáhla školu a šla s Tebou na oběd, nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že jsem zrovna udělala to nejlepší rozhodnutí v životě,“ napsala Ornella k příspěvku na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ornella Koktova (@ornellakoktova)

Modelka svého manžela miluje nadevše, musela si s ním ovšem také projít dlouhou cestou a vyřešit nějaké to trápení. „Naše setkání bylo divoké, všechny osudové lásky by měly mít v příběhu velké drama. Cesta až sem byla taky dost pestrá, to, jak Tě miluju, nejde vyjádřit slovy,“ dodala u příspěvku.

Maminka tří dětí

Ornelle je osmadvacet let. V takto mladém věku je již trojnásobnou maminkou. Ke dvěma synům Quentinovi a Svenovi se před měsícem připojila i holčička Lilianne. Modelka však neměla vůbec jednoduchý porod.

Všechny děti na svět musely císařským řezem, což je velmi náročné i pro tělo matky. Ornella navíc po svém druhém porodu otěhotněla hned po třech měsících, kdy její tělo nebylo ještě zcela připravené na další těhotenství.

Malá Lilianne přináší rodičům jen samou radost. Modelka u jednoho ze svých instagramových příspěvků uvedla, že se dcerka budí jen dvakrát či třikrát za noc a usíná bez větších problémů.

Maminka však měla po porodu problém se zánětem ve střevech a musela nasadit antibiotickou léčbu, aby jí bylo lépe. Rodince přejeme, ať jsou děti hodné a zdravé a ať je mladé mamince brzy dobře.

Zdroj: Instagram

Autor: Štěpán Pacík


Související články