Ordinace v růžové zahradě 2: Poslední selfie před smrtí. Podívejte se, co se stalo

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
martin stránský
Zdroj: Profimedia

Padají poslední klapky natáčení jednoho z nejoblíbenějších seriálu v české historii a diváci hltají každou fotku, kterou herci zveřejní na sociálních sítích, a tím třeba naznačí, jakého závěru se po necelých šestnácti letech můžeme dočkat.

Trvalo patnáct let, než se nějakému konkurenčnímu seriálu podařilo sesadit takového giganta, jakým Ordinace v růžové zahradě 2 bezesporu je. Seriál Slunečná přitom bude také brzy končit, jelikož s ním není počítáno jako s nekonečným seriálem.

Herci prozrazují střípky z budoucího děje

Už před deseti dny zveřejnila Dana Morávková fotku s kolegou Janem Čenským, ze které je jasné, že se dočkáme ještě jedné seriálové svatby. Otázkou však zůstává, čí bude?

Nyní více ze zákulisí pro změnu prozradil Martin Stránský. „Poslední selfie před smrtí“, napsal k fotce a označil svého hereckého kolegu Ivana Luptáka. Ivan v roli Vojty Kratochvíla leží na nemocničním lůžku a nad ním se sklání Ota Kovář coby člen záchranky.

Fanoušci seriálu hned snímek zahltili zděšenými komentáři. „Neee, Vojta nesmí umřít.“, „Neee! Můj oblíbenec, ach bože,“ objevuje se na sociální síti.

„Vojta umře, cože? To musí být vtip, protože to by takhle dopředu nikdo neprozrazoval,“ napsala jedna z fanynek. Je pravdou, že herci jsou vázáni vždy mlčenlivostí a za prozrazení děje jim hrozí vysoké pokuty.

Martin Stránský je v seriálu od roku 2010 a patří ke stálicím. Poslední snímky na Instagramu tak věnuje zejména kolegům jako poděkování za společné roky.

Seriál s tisícem dílů

Vzhledem k tomu, že nyní padají poslední klapky, tak není těžké si spočítat, že se natáčí přibližně s tříměsíčním předstihem. To, co v ateliérech aktuálně vzniká, na televizních obrazovkách uvidíme na přelomu květina a června.

Oficiální konec je naplánován na 10. června, kdy se odvysílá pravděpodobně díl s číslem 1030. Ačkoli se dříve seriál vysílal pravidelně v úterý a čtvrtek, nyní už mu patří hlavní vysílací čas pouze ve čtvrtek. Závěr bude jistě epochální, když se s ním počítá na sobotní večer.

Fanoušci se stále bouří proti konci seriálu. A je možné, že stále není definitivní konec. V rozhovoru pro Radiožurnál řekla Zlata Adamovská: „Může se také stát, že Ordinace bude pokračovat dál. Nic není nemožné, hodně se o tom mluví. Může se ze dne na den stát, že se dozvíme, že seriál pokračuje. Nechci nikomu podsouvat takové myšlenky, uvidíme, jak to dopadne.“, prohlásila představitelka Běly Valšíkové.

Ze strany televize se mlží, tyto spekulace nebyly vyvráceny ani potvrzeny.

Autor: Naďa Brožová

Související články