Operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová se přes léto dostala do formy. Cvičení je podle ní jako manželství

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Andrea Kalivodova
Zdroj: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

Operní pěvkyně a sólistka Státní opery Andrea Tögel Kalivodová zamakala na své postavě a nyní se pochlubila svým fanouškům výsledky prázdninové dřiny.


Během roku si pěvkyně moc neodpočine, a tak léto využívá k načerpání energie na nadcházející sezónu. Rozhodla se v létě udělat ještě něco dalšího – dostat se do formy.

Nejlépe je jí doma u bazénu

Někdo čerpá energii v lese, jiný u moře a Andrea Kalivodová se má nejlépe u svého bazénu na zahradě.

„Čerpáme síly na novou sezónu. Doma na zahradě, kde je opravdu hodně legrace i rodinné pohody,“ svěřila se pro Super. Není divu, že je třeba načerpat hodně energie, hned od září jí začne nabitý program.

„Již od září nás čeká opravdu hodně práce, koncertů i úkolů. Po novém roce pak také tři koncerty ve Francii a od března opět Rusalka ve Státní opeře Praha. Také jsme připravili s produkcí letní turné na příští léto,“ prozradila své plány.

Kdo by si však myslel, že léto pojala pěvkyně jen jako příležitost k polehávání u bazénu, tak se moc mýlí. Kalivodová je žena činu a ani v létě pracovně nezahálí!

„Hodně teď v létě žiji také prací a našimi workshopy Kdopak by se bál, když se řekne opera, či muzikál. Objevování nových talentů, a to i na zcela ‚nečekaných‘ místech. To mě skutečně velmi baví. Komunikuji s nevidomými umělci již několik let. Vnímají hudbu velice intenzivně a jinak,“ uvedla pěvkyně a dodala: „Vybrala jsem úžasné tři děti pro další spolupráci. K vánočním koncertům a natáčení klipu. Tahle práce má smysl a mě to moc baví. Navíc už jsme z našich workshopů vybrali asi osm skvělých talentů, se kterými budeme nadále profesionálně pracovat. Rádi děláme naše workshopy pro děti, které mají nižší startovní čáru. Ať už jsou to děti z dětských domovů, či se zdravotním postižením, právě zde nacházíme hodně talentů.“

Cvičení je jako manželství

„Ahoj holky, tak přece jen jsem se dala v létě ‚trošku‘ do formy…,“ začíná příspěvek na svém instagramu Kalivodová.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Tögel Kalivodová (@andreakalivodova)

„S cvičením je to zkrátka jako s manželstvím, nemůžete při něm podvádět a čekat, že to bude fungovat,“ pokračuje s tím, že není úplně spokojená s výsledkem.

Zároveň ale dodává, že je spokojenější po všech stránkách a cvičení tak svým fanouškům doporučuje. Na fotkách je vidět, že s výsledkem cvičení je spokojený i její manžel, a za nás velmi tleskáme odhodlání a výsledkům.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články