Olga Menzelová se vyfotila s Petrem Pavlem a pěje na něj ódy. Přeje si víc takových lidí v politice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Olga Menzelova
Zdroj: Nextfoto

Prezident Petr Pavel měl už v době své kandidatury velkou podporu mezi slavnými. A teď, když už je nějaký čas hlavou republiky, si mnoho z nich uvědomuje, že podpořili toho správného člověka. Ódy na současného prezidenta pěje na svém instagramu například i Olga Menzelová.

Někteří lidé se s politickou minulostí našeho prezidenta nesmířili. Například Michael Kocáb nedávno přirovnal Petra Pavla k Husákovi a prohlásil, že jeho komunistickou minulost překousnout nedokáže.

Na druhé straně je ale velká spousta slavných, kteří Petra Pavla podporují a jsou nadšení, že to právě on se stal naším prezidentem. Olga Menzelová na své sociální síti uvedla hned několik důvodů, proč je na Pavla hrdá.

I můj prezident

„Pozitivní příklady inspirují. Po dlouhé době mám pocit hrdosti a sounáležitosti. Je to i můj prezident. Prezident, který se chová a jedná kultivovaně, slušně, nemstí se. Formuluje myšlenky,“ píše Menzelová u svého příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Olga Menzelova (@olgamenzelova)

Na instagram přidala společnou fotografii s hlavou státu, na které podle sledujících vypadá ostýchavě, ale šťastně. Snímek je podle velké části lidí velmi povedený a je z něho cítit, že je Olga skutečně na našeho prezidenta hrdá.

„Pevně věřím, že my všichni, když vidíme, jak se umí chovat náš nejvyšší představitel státu, tak je to motivace pro nás pro všechny. Jak být lepší, než jsme. Jen si moc přeju, aby v politice bylo více takových lidí,“ doplnila ještě Menzelová.

Dočkala se podpory

V komentářích se lidé shodují s Olgou na tom, že současný prezident je po Miloši Zemanovi opravdu velikou změnou k lepšímu. Ona se tak dočkala mnoha pozitivních reakcí a dalo by se říct, že si Pavlovou zásluhou vysloužila pěkných pár srdíček.

„Ještě pořád mě to dojímá, že jsme se po té vší hrůze dočkali tak skvělého chlapíka v prezidentském úřadě,“ píše například uživatelský profil s názvem Od stresu ke zdraví.

„Olgo, vy jste kočka. Je radost se na vás podívat. A prezident je také velmi atraktivní muž,“ chválí pak dvojici pro změnu z jiného úhlu uživatelka Jbila00.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články