Nora Fridrichová sdílela aktuální fotku své dcery Diany. Nerada slyší, že je celý tatínek Robert Záruba

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Fridrichova a Zaruba
Zdroj: Profimedia

Novinářka a moderátorka Nora Fridrichová zveřejnila fotku své dcery Diany s tatínkem Robertem Zárubou, a pokud chcete být i nadále sledujícími její stránky na instagramu, tak pozor na svá slova o tom, že je dcera celý tatínek.


Nora Fridrichová se věnuje nejen novinařině a moderování, ale i charitě. Založila Nadační fond Šatník, přes který pravidelně organizuje sbírky pro samoživitele.

Reakce českých maminek ji mrzí

V roce 2021 tak například pomohla uspořádat sbírku, díky které mohla rodinám předat notebooky a potraviny během distanční výuky.

V centru Prahy otevřela Šatník, který slouží právě samoživitelům. Ti se registrují a následně si chodí pro věci, které potřebují.

Právě Šatník teď ale moderátorce přidělal pár vrásek, protože po začátku války na Ukrajině sem začali lidé nosit věci především pro ukrajinské ženy. A ty české to velmi těžce nesly.

„Samoživitelky musí chápat, že situace je teď špatná a někdo je ve frontě předběhne. Mám Šatník jeden, a ne dva. Hodně dárců zdůrazňovalo, že to chtějí dát Ukrajincům. Ne proto, že by nechtěli pomáhat maminkám v Česku, ale kvůli tomu, že ty ukrajinské přijíždějí s jedním kufrem a jinak nemají nic,“ sdělila pro Aktuálně v reakci na kritiku českých samoživitelů, že na nějaký čas uzavřela Šatník pro Čechy.

Dodala také, že kritiku českých žen nese velmi špatně a že si je jistá, že by s ukrajinskými maminkami neměnily.

Sama moderátorka se naštěstí do situace samoživitelek nedostala. Je spokojena po boku Roberta Záruby, sportovního komentátora, se kterým má dceru Dianu.

Pozor, hrozí ban!

Po boku Záruby je moderátorka šťastná. Radost jim dělá i společná dcera Diana. Pozor ale na to, když Dianu označíte za mini kopii tatínka!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nora Fridrichova (@norafridrichova)

„Kdo řekne, že není podobná mně, dostane ban, varuju vás!“ napsala moderátorka k fotce, kde byste (je nám to líto, paní Fridrichová) podobu s maminkou hledali jen těžko.

Dcera je věrná kopie tatínka, a ačkoliv se někteří fanoušci na stránce snažili, tak prostě stejně převládly komentáře, že se nedá nic dělat, ale dcera je celý tatínek.

„Nos a tváře má po mamince,“ pokusil se jeden ze sledujících udělat moderátorce radost. „Tak to nás moc nezbyde,“ napsal jiný a doplnil komentář mnoha smajlíky.

Některé maminky se snažily moderátorku utěšit tím, že mají doma také kopie svých partnerů. Moderátorka si však samozřejmě dělala jen legraci, protože, co je nám známo, nikdo ban nedostal.

Zdroje: Nadační fond Šatník, Aktuálně, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články