Nikol Švantnerová počítá poslední dny do porodu. Během těhotenství přibrala 12 kilogramů

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Svantnerova Nikol
Zdroj: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Modelka Nikol Švantnerová už střihá pomyslný metr. Před pár dny totiž vstoupila do devátého měsíce těhotenství. Své vysněné holčičky se tak může dočkat už velmi brzy. Na instagramovém účtu zveřejnila své aktuální snímky, kterým vévodí její krásné bříško, a přiznala, že nevyžádané rady bere s pořádnou rezervou.

Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová nedávno oslavila třicáté narozeniny. Celkem logicky tak začala uvažovat o založení rodiny. Když potkala toho pravého, prodejce luxusních automobilů Ondřeje Antoše, nebylo už na co více čekat.

Nikol bude brzo maminkou

Nyní už je herečka v 9. měsíci těhotenství, a do porodu tedy počítá poslední dny. Sympatický pár v rozhovoru pro iDNES přiznal, že nečekal, že se jim zadaří zapracovat na miminku takto rychle, poprvé se totiž oficiálně představili veřejnosti loni v květnu. Oba se ale na holčičku, která přijde brzo na svět, velmi těší.

Nikol nyní zveřejnila své aktuální těhotenské fotografie na sociálních sítích. Vzhledem k tomu, že je na snímcích zachycena ve spodním prádle, krásně tak vynikne její těhotenský „pupík“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official)

Sport jí v těhotenství velmi chyběl

Modelka během těhotenství přibrala 12 kilogramů. Ta má ale zjevně schovaná jen v těhotenském bříšku. Na budoucí mamince je vidět, že i během těch devíti měsíců se věnovala svému milovanému pohybu. Samozřejmě s mírou.

„Sportovat jsem přestala hned zezačátku, hodně jsem se zadýchávala a bylo zbytečné něco lámat přes koleno, více jsem třeba chodila na procházky, protože úplně bez pohybu jsem být nedokázala,“ napsala na svůj instagram.

V čem se ale vůbec neomezovala, bylo jídlo. „Chutě jsem měla zvláštní i mimo těhotenství, takže má chvilková závislost na zelí nebo utopencích nikoho nepřekvapila,“ vysvětlila s humorem.

Nevyžádané rady nebere příliš vážně

„Každé těhotenství je jiné, každý to prožívá jinak, a proto jsem se i naučila všechno brát s nadhledem, a hlavně se s nikým nesrovnávat,“ napsala svým sledujícím. Všetečné rady, kterými se sociální sítě jen hemží, se tak naštěstí rozhodla brát s velkou rezervou.

Pod snímkem pak nechyběly obdivné komentáře, a především přání na co nejlepší porod. „Jste moc krásná,“ napsala jedna ze sledujících. „Nádherný,“ přidala se Nikolina kolegyně Bára Mottlová. „Ať všechno proběhne ve zdraví a pohodě,“ popřál modelce jeden z fanoušků.

Zdroj: Instagram, iDNES, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články