Nikol Švantnerová vyvedla partnera do společnosti. Krasavec nepolíbený showbyznysem jí za to ještě vynadal

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Svantnerova Nikol
Zdroj: Profimedia

Česko-slovenský ples je jednou z nejprestižnější událostí sezóny. Každý rok se ho účastní spousta politiků, podnikatelů a celebrit. Ujít si ho nenechala ani modelka Nikol Švantnerová. Ta dokonce poprvé vyvedla do společnosti svého tajemného přítele.

Česká modelka Nikol Švantnerová se na sklonku loňského roku po pěti letech rozešla se svým tehdejším partnerem, fotbalistou Patrikem Dresslerem.

Poprvé spolu vyrazili do společnosti

Asi tři měsíce od rozchodu si pak kráska našla novou známost. Vzhledem k tomu, že ale její vyvolený není ze showbyznysu, do společnosti ho Nikol příliš nebrala.

Česko-slovenský ples je ovšem tak významná společenská událost, že se půvabná brunetka rozhodla udělat výjimku a vyrazila „plesat“ i se svým partnerem.

Jako ze žurnálu

„Soukromí si stále střežíme. Ale takové zážitky a příležitosti chce člověk sdílet s tím druhým. Chci to prožívat s partnerem,“ vysvětlila Švantnerová deníku Super.

Páru to společně moc slušelo. Nikol měla krásné blýskavé šaty s hlubokým výstřihem, které byly doplněny ozdobnou aplikací s peříčky. Její partner jí zdatně sekundoval s perfektně střiženým smokingem.

Svantnerova

Zdroj: Profimedia

Tak velkou dávku pozornosti ale nečekal

Jak ale modelka posléze prozradila, její partner Ondřej, který podniká s luxusními vozy, nebyl z velké pozornosti médií příliš nadšený.

„Trošku mi vynadal, že jsem ho na to málo připravila. Snažila jsem se, ale je mi jasné, že to mohl být šok. Ale zvládá to dobře,“ dodala pyšně.

O tom, že je kráska pořádně zamilovaná, svědčí i fakt, že se kvůli urostlému sympaťákovi přestěhovala z Prahy do Olomouce, kde její partner žije a podniká.

Zdroj: Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články