Nikol Švantnerová dceři pořídila vlastní šatnu. Miminko má už teď více oblečení než většina dospělých smrtelníků

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Svantnerova Nikol
Zdroj: Profimedia

Modelka Nikol Švantnerová 17. března 19 minut po půlnoci porodila holčičku Miu. Novopečená maminka ještě před porodem rozhodně nic neponechala náhodě. Na svém instagramu se nedávno pochlubila pokojíčkem pro malou princeznu, nedávno zase ukázala její šatnu. Děťátko má už nyní více oblečení než většina dospělých smrtelníků.

Modelka Nikol Švantnerová nedávno oslavila 30. narozeniny a nadělila si k nim ten nejkrásnější dárek. Ona a její partner Ondřej Antoš se stali rodiči.

Pokojíček jako z katalogu

Jak je patrné z jejího instagramového účtu, sympatická brunetka se své nové životní role nemohla dočkat, a přípravy tak rozhodně nepodcenila.

Nedávno se na sociální síti pochlubila pokojíčkem, který pro svou malou holčičku připravila. Jde o převážně do šeda laděný prostor s několika růžovými prvky s přímo luxusním designem.

Podle některých modelka nemyslí příliš prakticky

Někteří lidé však modelku upozornili, že zařízení pokoje je sice krásné, avšak trochu nepraktické a zbytečné.

„Tyhle instagramový pokojíčky jsou krásný, ale úplně zbytečný – reálné využití 0,“ myslí si sledující Dominika.

„Na to si každá matka musí přijít sama, ale souhlasím, byla jsem stejná a po druhém dítěti člověk už hodně prozře,“ souhlasila s ní uživatelka Tereza.

Nikol jim však v komentářích vysvětlila, že se jedná především o její věc. To, že si rady svých sledujících vůbec nevzala k srdci, potvrdila v pátek.

Na instagram totiž nahrála video, které ukazuje šatnu, kterou pro své miminko zařídila.

Miminko má vlastní šatnu

Na videu je vidět stovka různých druhů oblečení, která je pověšena či velmi precizně poskládána.

Kromě klasických značek jsou vidět i krabice od Diora. Lze tedy předpokládat, že tam bude i několik pořádně drahých kousků.

Samozřejmě nechybí ani látkové pleny a ručníky. Vše je laděno do modelčiny oblíbené šedé či starorůžové.

Většina sledujících prostor náležitě ocenila. Jen málo komentářů se vyjádřilo k jisté naivitě budoucí maminky, že takové místo bude s miminkem jen těžko udržitelné.

Je potřeba podporovat nesmyslné nakupování?

Je tak trochu zajímavé, že nikoho z komentujících nezarazilo množství oblečení, které modelka pořídila.

Ačkoliv v komentářích uvedla, že se jedná o různé velikosti, je jen velmi málo pravděpodobné, že by dítě tolik věcí mohlo unosit. Nehledě k sezónnosti některých kousků.

Nutno podotknout, že to jsou Nikoliny peníze. Ona si s nimi rozhodně může nakládat, jak se jí zlíbí, a nikdo s tím nic neudělá.

Nabízí se ale otázka, zda by influencerka s 261 tisíci sledujícími neměla své fanoušky spíše směřovat k tomu, že není nutné kupovat kvanta oblečení, ale kvalitní kousky, které vydrží?

Nebylo by lepší lidi od příliš konzumního života spíše odrazovat než se jím vychloubat? Nejedná se o zbytečné „vyhazování“ peněz, které by jistě našly mnohem lepší uplatnění? Na to už si musí Nikol odpovědět sama.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Prima Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články