Nikol Štíbrová se pochlubila novinkou. Další radostná zpráva vás překvapí

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
nikol stibrova
nikol stibrova

Aspoň pro někoho byl rok 2020 velmi příznivý. Řeč je o herečce a influencerce Nikol Štíbrové. V osobním životě se jí daří, a dokonce dostala od svého partnera předvánoční dárek v podobě zásnubního prstenu.

„Já vlastně nevim, kdy máme výročí, od čeho se to jako počítá, ale tak třeba dneska, no. Před rokem mi, jakožto dlouholetej kamarád přišel opravit sprchu. A asi zjistil, že toho v mym životě bude na spravování trochu víc. Tak už u nás radši zůstal. Nejvíc parťák seš. Nejvíc. Díky za tenhle klid, díky za tuhle lásku,“ napsala Nikol dojemné vyznání svému partnerovi Petrovi Leitgebovi. Ten se živí jako manažer známé pražské cukrárny. Nedávno navíc pár oznámil, že čeká miminko.

„Děláme si ten rok 2020 v rámci možností hezkej. Akorát už jsme si všechno vystříleli. Nějaký tipy na zbývající dny? Pít nemůžu,“ napsala Nikol do příspěvku ve svých Instastories, v němž sdílela fotografii se svým partnerem.

Narážela na to, že je podruhé těhotná a pít už nesmí. Vyfotila si nový šperk v podobě zásnubního prstenu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Leitgeb (@petrleitgeb)

Se svým, teď již snoubencem, staví dům v Lánech, který jim navrhla sama maminka Nikol. Snad budou mít rodinné hnízdečko brzy hotové.

Před pár dny akorát čekali na střechu, tak uvidíme, jakým tempem to půjde dál. Zatím to vypadá na květen příštího roku.

Určitě se nastávající maminka ráda pochlubí svým sledujícím na Instagramu.

Nikol už jednou zasnoubená byla, konkrétně s Martinem Kinclem, s nímž má syna Mathiase. Tomu na svých sociálních sítích neřekne jinak než Radovan.

Autor: Alice Konopásková

Související články