Nikol Moravcová se pochlubila s novým pokojíčkem své dcery. Doufá, že zůstanou hračky na jednom místě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Moravcova
Zdroj: Profimedia

Dcerka Nikol Moravcové je roztomilé sluníčko. Kdykoli má z něčeho radost, její milý a upřímný úsměv rozjasní den úplně každému, kdo se na ni podívá. Nedávno se malá Violet zabydlela v novém dětském pokojíčku a podle snímků na sociální síti je jasné, že se jí v něm velmi líbí.


Jsou jí teprve tři roky, už ale doprovází maminku do společnosti.

Před několika měsíci například server Super informoval o tom, jak si Violet užila Fashion Week, který podle maminky celý protancovala.

Nedělá si naděje na změnu

Energie má Violet na rozdávání. A to je někdy podle její maminky problém.

Proto Nikol Moravcová doufala, že s novým pokojíčkem se něco změní, že bude holčička třeba více odpočívat ve své postýlce obklopená plyšáky. Velké naděje na změnu si ale nedělá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

„Nebudeme si dělat iluze, že bude všechno duhou zalité, plné sladkých jednorožců a že se třeba po 3,5 letech konečně vyspíme, ale ta naděje, přátelé, ta tu je!“ napsala influencerka k fotkám, které sdílela na svém instagramu.

Ukázala na nich dorůžova laděný dětský pokojíček, ve kterém Violka sedí na posteli mezi plyšovými hračkami a zeširoka se usmívá na své okolí.

Je vidět, že má z místnosti opravdu obrovskou radost. Nejvíc se jí nejspíš líbí žebřík u postýlky, na kterém se pořádně vydovádí.

Snad zůstane všechno na svém místě

Nikol si moc dobře uvědomuje, že je její holčička plná energie a bude se s novými plyšáky chlubit každému, kdo se u nich doma ukáže. Proto se bojí i toho, že hračky budou brzy po celém domě.

„Ještě zbývá doufat, že všechny ty plyšové, plastové a zeleno-oranžovo-nevimco barevné hračky zůstanou v téhle místnosti, tak držte palce, ať to vydrží ještě pár měsíců,“ napsala u příspěvku.

Důležité je, že holčičce se pokojíček velmi líbí, je v něm spokojená a díky tomu jsou spokojení i její rodiče.

Z komentářů je jasné, že takovéhle království by mohla Violce závidět nejedna holčička.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články