Z dcery Nikol Moravcové roste skejťačka. Malá princezna se nebojí postavit na prkno

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Nikol Moravcova
Zdroj: Profimedia

Nikol Moravcová patří mezi naše nejznámější influencerky. Její prací je tedy vlastně ukazování svého soukromí a řešení aktuálních životních situací. Ale občas se téma ne úplně sledujícím líbí a Nikol pak musí svá rozhodnutí obhajovat. Jako tomu bylo například minulý rok, kdy dala svou dceru Violet do školky. Sledujícím se nelíbilo, že je malé dceři teprve 1,5 roku. Nikol si však z hejtů nic nedělala a své rozhodnutí si obhájila.

Ostatně bez odolné psychiky a pevných názorů by nemohla svou práci dělat tak, jak ji dělá.

Nikol odsoudili sledující za školku

Nikol Moravcová má beze sporu krásnou a roztomilou dceru. Violet podědila po mamince krásu a půvab a Nikol jejími fotkami naprosto pochopitelně zaplňuje svůj instagram.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

Se sdílením fotek, informací a svého soukromí však přichází i to negativní – hejty. Těch se Nikol ve velké míře dočkala poté, co minulý rok oznámila, že Violet nastupuje do školky.

Někteří její sledující totiž neměli pochopení pro to, že jakožto hodně zaměstnaná žena potřebuje Nikol na práci čas.

Porod, kojení a kdy dát dítě do školky, to jsou témata, která vždy rozproudí debatu. Někdo dává dítě do školky co nejpozději, někdo zase naopak netrpělivě čeká na okamžik, kdy dítě do školky nastoupí. A každá strana má své důvody, které si tvrdě obhajuje.

„Tak když už se nám zrušilo plavání, baby jóga a výlet na hory v nedohlednu, jsem za tuhle možnost nesmírně ráda,“ prozradila tehdy Nikol a vysvětlila své důvody. Bylo to totiž období, kdy kvůli restrikcím bylo vše zavřené.

„Chodíme sice každý den (a za každého počasí) do parku nebo na hřiště, ale ten kontakt s dětmi se prostě nedá vynahradit,“ obhajovala dále umístění Violet do školky.

Veškeré vysvětlování však bylo zbytečné, protože některé sledující už názor měly jasně daný. „Takhle malé děti do školky nepatří… Mají být u mámy,“ ozvala se jedna z nich.

Nikol však uvedla vše na pravou míru a tím některé sledující uklidnila. „Ze začátku dáme pár dní v týdnu, třeba na 2–3 hodiny, aby se trochu víc socializovala, a uvidíme, jak to pomůže – nám všem. Snad se už brzy budeme moct socializovat i my dospělí,“ uzavřela téma školky Nikol.

Malá skejťačka

Jak jsme již zmínili, Nikol sdílí fotky své princezny často, a tak se sledující například mohli pokochat fotkou Violet na skejtu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikol Moravcova (@nikolmoravcova)

Fotka byla pořízena na jejich společné dovolené a Nikol při té příležitosti požádala sledující o jejich zkušenosti s tím, že dítě je občas ve školce a občas na dovolené.

Nikol to řeší zejména z hlediska budoucího pobytu ve škole. Zde by ráda kombinovala školní docházku s domácím vzděláváním, a tedy teď hledá školu, která by tento režim umožňovala.

Zdroje: Instagram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články