Nikol Leitgeb se raduje z výletu do zahradnictví. Má ale strach, že rostliny jí dlouho nevydrží

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb miluje přírodu. Bydlí ve velkém domě s bazénem a zahradou, kde si užívá život společně s manželem, dětmi a psem Meruňkou. A nadšená je pokaždé, když do svého bydlení může přinést nějakou novou rostlinu, která zkrášlí interiér nebo exteriér domu.

„Přestěhovali jsme se do pronajatého bytu, a když to šlo, snažila jsem se s ním prchat do přírody. Říkala jsem si, proč se k ní víc nepřiblížit,“ uvedla Nikol už loni v září v rozhovoru pro iDNES poté, co si s rodinou našli nové bydlení.

Teprve v domě se zahradou je naprosto spokojená. Mezi zelenými keři u bazénu se cítí nejlépe, i doma mají ale s manželem plno pokojových rostlin. Ty Nikol miluje a neodolá žádné možnosti pořídit si domů nějaký nový kousek přírody.

Manžel ví, jak jí udělat radost

Každý muž by měl vědět, čím svou ženu potěší. Petr moc dobře ví, jak Nikol rozzářit oči. „Když mě chce rozveselit, vezme mě do zahradnictví,“ napsala Leitgeb k fotce, na které se usmívá a v náručí drží nový rostlinný přírůstek do rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Za ní tlačí Petr vozík, na kterém kromě dalších několika květináčů stojí také jejich syn. I ten si očividně výlet do zahradnictví užívá naplno. „Všecko to zas pochcípá, ale neva. Za tu chvilku štěstí to stálo,“ směje se Nikol.

Sledující dobře vědí, o čem je řeč

Každému někdy nějaká ta rostlina uschne. Sledující tak Nikol a jejím obavám rozumí velmi dobře. „Když mi chcípnul druhý kaktus, vzala jsem to jako znamení a zasadila tchynin jazyk. Jestli chcípne i ten, není mi pomoci,“ svěřil se uživatel Modřínový sen.

„Ahoj kytičko, chceš jít umřít ke mně?“ vtipkuje další sledující. Nikol díky komentářům ví, že ve své situaci není sama. Přesto pravděpodobně doufá, že alespoň pár z rostlin, které si tentokrát domů s rodinou odvezla, čeká šťastný osud.

Zdroj: Instagram, OnlyU, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články