Nikol Leitgeb si nemůže vynachválit své bydlení. Jeho dominantou je obrovský vytápěný bazén

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb se nyní může pochlubit luxusním bydlením, ve kterém si hoví nejen se svým manželem Petrem, ale také syny Tobiasem a Mathiasem. Do své rodiny nedávno přijali ještě psa Meruňku.

A právě o svém bydlení se Nikol rozpovídala nejen pro své fanoušky na instagramu, ale i pro server iDNES. Její domov je totiž snem každého z nás.

Za necelé dva roky si manželé vybudovali hnízdečko lásky, kde si každý najde to svoje. Nikol přitom měla vlastní pozemek jinde.

Jak to všechno začalo?

Leitgebovi bydlí v Lánech, tento pozemek objevila Nikol před několika lety. Sama vlastnila místo, kde mohla stavět, ale přiznala, že tomu vůbec nerozumí a musela by se o všem radit s odborníky.

Rodina jí finančně pomohla, a protože dnes jsou ceny naprosto jinde, pozemek nestál zase tolik. Potom ale potkala svého manžela, který prodal svůj byt, a společně pak začali stavět nový domov, který se naprosto povedl.

Bohužel mají dům ve svahu, což komplikovalo stavbu ještě předtím, než začala. „Zeminu odvezlo přes dvě stě tatrovek, další stovka přijela, když jsme bagrovali základy opěrné šestimetrové zdi. Rozpočet vyskočil o milion dřív, než jsme položili cihlu,“ říká Petr Leitgeb.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Do projektu se zapojila celá rodina

A aby toho nebylo málo, tak do stavby měla co mluvit také Blanka Štíbrová, maminka Nikol. Navrhuje totiž interiéry, má to jako svůj koníček, a její dcera tak byla již několikátou spokojenou klientkou.

„Několika svým kamarádkám navrhla rekonstrukci bytu. S naším projektem začala v době, kdy jsem koupila pozemek. Jen čekala, až se odhodlám stavět,“ pochlubila se Nikol. Patrový domek má užitnou plochu 290 m².

Dominantou domu je obrovský bazén, který je vytápěný a zastřešený, takže do něj mohou skočit kdykoliv během roku. „Kdybychom přikoupili vedlejší pozemek, mohl být bazén tam. Takto však vidíme přímo z pokoje na syna, který už také umí plavat,“ vychvaluje ho. Nepotřebují tak nikam jezdit, protože mohou mít letní sezonu skoro celý rok.

Nikol se snaží jejich bydlení pořád zvelebovat. Znamená to neustálé nakupování různých doplňků. Ale influencerka je doma velmi ráda, navíc má teď o zábavu postaráno díky dalšímu členovi rodiny.

Zdroj: iDNES, Instagram Nikol Leitgeb

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články