Nikol Leitgeb popsala své ráno bez manžela a dětí. Dočkala se ho po dlouhé době

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
nikol leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb si určitě pamatujete hlavně ještě pod jejím dívčím příjmením Štíbrová. Herečka, která si zahrála například v Pojišťovně štěstí, už má dvě děti a žije ve spokojeném manželství. V posledních letech je ale aktivní hlavně na sociálních sítích, kde se fanouškům vypisuje nejen ze svých pocitů. 


Nikol má také ráda humor a nebojí se ukázat pravou tvář mateřství. Vidět tak můžete mnoho komických situací, do kterých se její rodina dostává. Tentokrát to ale bylo jinak.

Pohoda, klídek a kafe

„Mám své tiché ráno. Nevím po kolika měsících, možná i letech. Děti jsou pryč z domu, manža na kole, vstala jsem do naprostýho klidu. Úlet,“ napsala Nikol k fotografii na instagramu, na které jsou vidět pouze její nohy.

Nikol si užívá pohodlí na lehátku, v ruce třímá hrnek s nápisem „love“ a relaxuje, což se jí delší dobu nepodařilo. A není divu. Její synové jsou ještě malí a na delší hlídání se zase tak často nevydávají. Nikol si tak mohla dělat, co chtěla.

„Jestli mi něco v mateřství fakt chybí, tak jsou to ‚moje rána‘. Probudit se, rozkoukat, nikdo nikde neřve, neběhá, nepadá, nikdo nechce pustit uječený barevný pohádky, nikdo nemá narvanou plínu, nikdo nechce nic jíst a nikdo nemá žádný otázky,“ pokračuje v rozjímání.

„Nikdo nic nechce a já můžu jen tak bejt, v tichu, civět a přemejšlet, než začnu něco dělat. Ještě si tak zajít na keramiku, popatlat se v hlíně nebo si namalovat jen tak nějakej děsivě abstraktní obraz, kterej pak hodím do sklepa a když ho někdo objeví, budu tvrdit, že ho malovaly děti…,“ vypráví s humorem sobě vlastním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

Nikol se vrhla na úklid domu

Jak dlouhý čas trávila bez dětí, ale nenapsala. Nicméně pro každou mámu je malinko úleva, že nemusí nic kolem dětí řešit a prostě si může dát v klidu kávu a jen tak odpočívat a na nic nemyslet. Pravdou ale je, že většině maminek se pak stejně po ratolestech stýská.

Mathias a Tobias si mezitím užívali pobytu u babičky a Nikol se po relaxaci pustila do úklidu nejen kuchyně, ale také jejich pokoje. Ve stories pak ukázala, co v jejich pokojíku našla, a také odpovídala fanouškům na otázky.

Mluvila o rodinné dovolené na Havaji, přiznala také, co jí pomáhá, aby se v letadle nebála, a vyprávěla také o tom, že by chtěla něco natolik umět, aby ji to mohlo živit až do konce života. Nikol je neustále pozitivně naladěná, ale pořád je to pouze člověk, který si občas také musí ulevit.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články