Nevěrný manžel Pavly Tomicové se raduje ze syna. Herečce to sám zavolal

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
maly tomicova
Zdroj: Profimedia

O rozchodu Ondřeje Malého s herečkou Pavlou Tomicovou se v poslední době mluvilo hodně. Sotva se Tomicová dala po jeho nevěře a rozchodu trochu do kupy, objevilo se ale další téma, které jí bude situaci připomínat. Herečka Kristýna Kociánová, kvůli které ji Malý opustil, porodila syna.


„Ondra Malý z miminka ale má velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi,“ sdělil webu Extra zdroj z rodiny. Tomicová to podle všeho nese klidně, což je pro mnohé hodně k podivu. Herečka totiž rozchod zpočátku zvládala velmi těžce.

Nejprve o něm nemluvila, a řada fanoušků tak neměla ani tušení, že za jejím hubnutím je nějaká psychická zátěž. Tomicová shodila 30 kilo, až potom se veřejnost dozvěděla, že ji manžel podváděl s hereckou kolegyní. Teď je už ale podle kamarádky herečka v pořádku.

„Spousta lidí z Pavly dělá nyní totální a utrápenou chudinku, ale to mají hodně staré informace,“ uvedla její kamarádka a kolegyně ze seriálu ZOO. Její reakce na narození dítěte, nad kterým se teď Malý rozplývá, ale přesto veřejnost šokuje.

Řekl jí to on sám

„To, že se jim narodilo dítě, se dozvěděla přímo od Ondřeje. Nechtěl, aby se to dozvěděla až z médií, a tak jí to radši sám zavolal,“ prozradil serveru Aha! kamarád Tomicové. Podle jeho slov Malý dobře ví, že mediální zátěž by herečce nepomohla a lepší bylo, když pravdu znala mezi prvními.

kristina kocianova

Zdroj: Profimedia

„Pavla nese v klidu i zveřejnění rozpadu svého manželství. Sama to má v sobě zpracované už několik měsíců a upřímně sférou médií vůbec nežije. Je ve svém vlastním mikrosvětě,“ doplnil muž s tím, že je ale zbytečné, aby do ní kdokoli rýpal.

Ačkoli se Malý zachoval podle fanoušků Tomicové strašně a nebrali si servítky ani při kritizování jeho milenky, v tomto případě udělal správnou věc, když se svou zatím ženou celou situaci probral na prvním místě.

Kristýna s Ondrou se médií nebojí

Zatímco Pavla Tomicová se snaží média spíše nevnímat a nepřidělávat si starosti tím, co se o ní píše, Ondřej Malý a Kristýna Kociánová příliš neřeší, zda se v médiích objeví nějaká jejich společná fotografie. Od té doby, co je informace o jejich vztahu venku, ničím se netají.

„Kristýna s Ondrou se vůbec neskrývají, chodí spolu do společnosti a podobně. Nevidí důvod k ostychu. Ona měla mimořádnou smůlu na partnery, zažila si fakt peklo. A protože už jí za pár let bude čtyřicet a biologické hodiny tikaly neúprosně, nebyl čas na nějakou morálku, prostě se rozhodla mít dítě s Ondrou,“ objasnil pro Extra zdroj z blízkého okruhu páru.

Právě to Kociánové lidé vytýkají. Kvůli svému věku a touze po miminku připravila o manžela kolegyni, která byla dříve po jeho boku šťastná. A navíc se Kristýna nijak netají tím, že to bylo z velké části právě kvůli dítěti. Teď s Malým mohou oslavovat, otázkou ale je, kolik radosti s nimi budou sdílet fanoušci.

Zdroj: MSN, Extra, Aha!, Prima ženy, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články