Kristýna Kociánová to schytala od fanoušků Pavly Tomicové. Je mi zle z takových, jako jste vy, píšou jí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kristyna kocianova
Zdroj: Profimedia

Donedávna byla Pavla Tomicová za své hubnutí obdivovaná. Potom ale vyšla najevo krutá pravda: manžel Ondřej Malý ji po 19 letech opustil a její váha šla dolů kvůli nadměrnému stresu. Teď se navíc ukázalo, že ji dlouho podváděl s hereckou kolegyní, která s ním čeká dítě. Kristýně Kociánové, která si s Pavlou zahrála ve Slunečné, dávají teď fanoušci co proto.


Některé věci jsou neodpustitelné. Tomicovou mají lidé rádi a donedávna obdivovali i Kociánovou. Poté, co se ale dostala do médií informace o tom, že kolegyni přebrala manžela, její sociální sítě zaplavily nemilé komentáře. Fanoušci se nebojí dát najevo, na čí straně stojí.

Tomicová dlouho o tom, že ji Malý podvádí, mluvit nechtěla. Podle některých kolegyň z divadla jí teď ale bude lépe, když konečně může o všem na rovinu mluvit. „To je ale ostuda Ondry! My si všichni myslíme, že teď, co se to profláklo, se jí uleví,“ řekla jedna z nich Blesku.

Na sociální sítě se asi jen tak nepodívá

Kristýna Kociánová na sociálních sítích nikdy nebyla přehnaně aktivní. Jednou za čas přidala nějaký ten příspěvek, jinak se ale držela od světa internetu spíše stranou. A teď tomu tak bude nejspíš ještě více, protože pod jejími staršími fotografiemi na instagramu se začaly objevovat nehezké komentáře.

„Jak se na sebe můžete podívat do zrcadla? Být šťastná na úkor cizího neštěstí? Nebo jste byla tak zoufalá a tikaly vám biologické hodiny, že jste musela sáhnout po ženatém muži? Je mi zle z takových, jako jste vy,“ napsala jedna žena do komentáře pod snímek Kociánové.

A to není jediný z nemilých komentářů. „Tohle, co jste udělala, se vám vrátí jak bumerang, šťastná nebudete, tomu věřte! Asi jste na lepšího neměla, to dokážu pochopit, ale takhle někomu ublížit jen proto, že nejspíš o vás zájem neměl nikdo jiný a vy jste chtěla dítě, tak to je hnus!“ píše se v dalším.

Někteří se jí zastávají

Ačkoli převažují komentáře negativní, někteří lidé se Kociánové zastávají. Ne všichni jsou jejími fanoušky a většina samozřejmě nesouhlasí s tím, co provedla. Ventilovat ale emoce veřejně na internetu podle pár lidí není úplně to, co by mělo herečku potrestat.

„Dámy, vy jí dáváte slušný nářez, až Kristýnu docela lituju,“ napsal jeden z mužských sledujících profilu. Další pak doplnil: „Bych si tak tipl, ze všechny tady ty nechutné komentáře píší ženské, kterým taky někdy utekl chlap.“ Přesto má ale většina lidí jasno.

„Jste šťastná, ale za jakou cenu? Měla jsem vás ráda, ale pokud je pravda že jste paní Tomicové rozvrátila rodinu…“ Bohužel se musí nyní Kociánová smířit s tím, že její herecká kolegyně není jediná, kdo trpí. Tomicová na základě rozvráceného manželství kvůli psychickým problémům zhubla, vztek si ale fanoušci vybíjí na tom, kdo podle nich skutečně za celou věc může.

Zdroj: OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články