Nevěrný manžel Pavly Tomicové čeká dítě s její kolegyní ze Slunečné. Porod se navíc blíží

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavla tomicova
Zdroj: Nextfoto

Pavla Tomicová před několika dny šokovala informací, že ji opustil její manžel, herec Ondřej Malý. O to větší bylo překvapení, že Malý čeká se svou milenkou dítě a porod se rychle blíží.


Pavla Tomicová nejdříve překvapila všechny tím, že se jí podařilo shodit 35 kilogramů. V červenci se ukázala na filmovém festivalu, ale místo manžela ji doprovázel její syn Adam, kterého má z prvního manželství. Ani to druhé ale nevyšlo, přitom si oba říkali, že spolu budou do smrti.

Oslavy dvacátého výročí od svatby se konat nebudou

Místo oslav tak přijde rozvod. Po 19 letech se Malý rozhodl od herečky odejít. Spekulovalo se, jestli v tom není někdo třetí, a skutečně tomu tak je.

Jedná se o herečku Kristýnu Kociánovou, kterou jste mohli vidět také v seriálu Ordinace v růžové zahradě a dalších snímcích. Dokonce je kolegyní Tomicové ze Slunečné. A podle toho, jak ji zachytili fotografové, je porod na spadnutí. S Malým herečka žije ve společném bytě už nějaký ten měsíc.

Kolegyně nejen z divadla, ale také z natáčení seriálu jsou v šoku. Neváhají se do Malého obout a podpořit Tomicovou také v médiích. „To je ale ostuda Ondry! My si všichni myslíme, že teď, co se to profláklo, se jí uleví,“ řekla jedna z nich Blesku.

„Pavla věděla, že se to jednou provalí, nevěděla ale kdy. A to ji sužovalo. Pořád se strachovala – co tomu řeknou lidi?! No co by řekli? Že je Ondra pěknej pacholek! Nic víc,“ pokračuje. Rozčarovaní jsou všichni z jejího okolí.

kristyna kocianova

Zdroj: Profimedia

Za zhubnutím stojí nevěra a těhotná milenka

Jejich partnerský vztah přitom předcházel ten kamarádský a delší dobu trvalo, než se Ondřej Malý zamiloval. Ještě nedávno přitom Tomicovou podporoval v jejím hubnutí a fandil jí, napsal server CNN Prima NEWS.

„Dostala životní ťafku… Řadu měsíců nyní zažívala šílený stres, depky, nemohla jíst nebo pít,“ vyjadřují se další její kolegové pro eXtra.cz. A když zjistila, že se navíc jedná o nevěru, rozhodně jí to nepřidalo. Nyní je z ní jiná žena, která musí začít nový život.

Prozatím se ale stáhla do ústraní a odmítá komunikovat s médii i se svými nejbližšími. Z manželství s Malým přitom vzešla dcera Anežka. Ta už je dnes dospělá a své mámě je velkou oporou.

„Když mu Kristýna sdělila sladké tajemství, konečně měl pořádný důvod Pavlu opustit. Je to srab jako všichni ostatní chlapi,“ neberou si ostatní servítky. Malém se tak provalená nevěra nevyplatila a vypadá to, že bude mít následky.

Zdroj: CNN Prima NEWS, eXtra, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články