Nejmladší dcera Karla Gotta Nelly Sofie se také objevila na vzpomínkovém koncertě. Pomalu už přerůstá starší sestru

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Gottova Nelly
Zdroj: Profimedia

Dvojkoncert s názvem Pocta Karlu Gottovi byl jednoznačně událostí letošní sezóny. Nenechala si jej ujít pořádná řádka pěveckých hvězd, ale také ostatních celebrit. Přirozeně nechyběly ani Gottovy nejmladší dcery. Zatímco Charlotte sama na koncertě vystoupila, její setra Nelly Sofie zůstala spíše v zákulisí.

Dva koncerty nadupané hity Karla Gotta proběhly v neděli a v pondělí v O2 areně. Na pódiu se vystřídaly nejvýraznější čeští hudební umělci.

Ačkoliv se někteří museli z programu omluvit, například Hanka Zagorová, zbytek vystupujících odvedl opravdu vynikající práci a pro všechny diváky to byl životní zážitek.

Charlotte se chopila mikrofonu

Mezi vystupujícími nechyběla starší z Gottových nejmladších dcer – Charlotte. O té se všeobecně ví, že právě ona zdědila pěvecký talent po svém tatínkovi.

Vystoupila po boku slovenské zpěvačky Dary Rolins, se kterou si zazpívaly ikonickou píseň Zvonky štěstí, čímž rozplakaly téměř celou arénu.

Nelly si užila koncert v zákulisí

Ale také její mladší sestra Nelly Sofie je velmi talentovanou mladou slečnou. Ráda a velmi dobře tančí, což dokázala na několika otcových koncertech.

Koncert v O2 areně si ale užila po boku své maminky Ivany jen jako divačka. Svědčí o tom fotografie, kterou zveřejnil deník Blesk.

Je z ní krásná slečna

Sympatická Nellinka tam je zachycena po boku své starší sestry a vedle zpěváka Adama Mišíka, který na koncertu rovněž vystupoval.

Blonďaté slečně to na snímku velmi sluší a vypadá to, že už pomalu přerůstá i svou sestru. Jejích 14 let by jí podle fotografie hádal jen málokdo.

Zdroj: Blesk, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články