Názor: Snowboard, zápal plic nebo vysílání porodu živě. Agáta Hanychová seká jednu chybu za druhou

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
Hanychova Agata
Zdroj: Profimedia

Modelka a influencerka Agáta Hanychová je ve vodách českého showbyznysu už tak dlouho, že moc dobře ví, jak se v nich má pohybovat. Sama přiznává, že bulvár ke svému živobytí potřebuje. Často jej tak zásobuje všemi možnými i nemožnými zprávami ze svého soukromí. V poslední době se jí ale příliš nedaří a informace o ní budí spíše než senzaci jen lehké pousmání.


Agáta Hanychová dělala ve svém životě kdeco. Živila se jako modelka, herečka a vlastnila modelingovou agenturu. V poslední době se věnovala především moderování, provozování vlastního e-shopu s módou a také influencertsví.

Z jejího životopisu je jasné, že se už v mládí rozhodla žít veřejným životem a svého závazku se drží dodnes. Na instagramu má 306 tisíc sledujících, kterým pravidelně nabízí slevové kódy či promuje svou značku. V této její práci jí přirozeně pomáhá i její mediální obraz.

Ona sama několikrát přiznala, že potřebuje bulvár a bulvár potřebuje ji. Svým soukromím se nikdy netajila. Čtenáři si tak mohli číst o rozchodu s otcem jejího prvního dítěte, o svatbě i o rozvodu s otcem toho druhého.

Mediálně vytížený pár

Agáta se neváhala svěřit s téměř každým začínajícím vztahem, aby pak oznámila, že jí to nevyšlo. Od rozvodu představila takovýchto velkých lásek rovnou devět. Osudové se jí ale stalo až číslo 10. Tím totiž byl a vlastně stále je mediální magnát Jaromír Soukup.

Vztah s o 15 let starším majitelem TV Barrandov plnil několik týdnů přední strany bulváru. Hanychová zásobovala sociální sítě fotografiemi z jejich dovolené ve Španělsku, kde má Soukup své nemovitosti. Ódy na něj pěla i modelčina matka Veronika Žilková.

U obou aktérů to vypadalo, že si společný zájem médií užívali — fotili se, sdíleli společné fotografie, dokonce spolu moderovali i jeden z pořadů na Barrandově.

Těhotenství už zřejmě „netáhne“

Krátce po zveřejnění jejich vztahu přišla další „bomba“. Bulvár začal spekulovat o tom, jestli není Agáta těhotná, což pár záhy potvrdil. O mediální pozornost tak bylo opět na nějakou dobu postaráno.

Jak to ale nyní vypadá, těhotenství je dost dlouhá doba a podle komentářů, které se v poslední době pod články objevují, pár už příliš lidi nezajímá, spíše naopak.

„Je možné, aby někomu tak vymatlanému média věnovala tolik prostoru? To si snad musí platit? Nebo jsou novináři ještě vymatlanější než oni?“ napsal někdo pod jedním z článků na webu Super.

Snowboard si neodpustí ani v pokročilém těhotenství

Na instagramu Agáty Hanychové to ale tak trochu vypadá, že se své pozice na výsluní bulváru nehodlá vzdát. A tak v honbě za články seká jednu chybu za druhou.

Na sociální síti se tak samozřejmě nemohla nepochlubit dovolenou na horách, kterou jí zařídil právě její Jaromír. Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud by tedy sjezdovky nebrázdila na snowboardu v pokročilém stádiu těhotenství, které ještě navíc bylo na začátku zkomplikované krvácením, kvůli kterému ležela Agáta dokonce v nemocnici.

Není proto divu, že mnohé její fanynky označují její chování za zbytečný hazard. U Hanychové se však sebereflexe nedočkají. Místo toho dochází k blokování uživatelů a mazání komentářů, na což má ale na vlastním profilu samozřejmě svaté právo.

Když pak ale po třech dnech na svém instagramu zveřejnila, že má zápal plic a že leží v posteli s horečkami, pro mnohé by to byl vrchol ironie. Nikoliv však pro influencerku, která se ještě podivovala nad tím, proč jí lidé píší, že na hory neměla jezdit.

Konspirační teorie o zaplacených influencerech

Další kiks přišel pár dny před prvním kolem prezidentské volby. Hanychová ve svém vysílání uvedla, že hodlá volit Andreje Babiše, což je samozřejmě úplně v pořádku. Ona ale stihla naznačit, že někteří influenceři podporující ostatní kandidáty to nedělají úplně zadarmo.

Proti jejím slovům, ke kterým samozřejmě nedodala žádný důkaz, se ohradilo několik celebrit. Jednou z nich byla i její kolegyně, influencerka Nikol Leitgieb.

Situace měla ještě zajímavou dohru. Hanychová si ve svých stories postěžovala, že jí volal někdo od Danuše Nerudové a chtěl, musíme říci, že zřejmě oprávněně, vysvětlení. To mu samozřejmě influencerka neposkytla a ještě ho „sprdla“, že jí volá v půl deváté a ona má zápal plic a dávno spí.

To by se dalo pochopit, kdyby tam předtím neměla několik stories ze svých cest po městě. Ani v jednom nebyla zachycena v klidu doma, natož v posteli. Ale ani toto nastávající mamince nepřišlo divné.

Online porod – zajímal by vůbec někoho?

Informace o tom, že by Agáta klidně vysílala svůj porod na instagramu živě, tak vzbudila místo senzace spíše jen pousmání. „Bavilo by mě udělat živák u porodu, kdybych dopředu věděla, že všechno dopadne super, ale to mi určitě nikdo neřekne,“ ukázala tentokrát alespoň špetku sebereflexe modelka.

Sociální sítě i média všeobecně jsou velmi dobrý sluha, ale zlý pán. Pokud se Hanychová cítí na to, aby jezdila po horách, je to jen její věc a především její zodpovědnost. Nikdo jí do toho samozřejmě nemá nejmenší právo mluvit.

Pokud ale stále vstupuje do veřejného prostoru, měla by už očekávat nějaké reakce, které nutně nemusí být vždy pozitivní. Hanychová by se tak měla spíš než mazáním komentářů zabývat tím, zda je opravdu nutné vše sdílet na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Prima ŽENY, Extra, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články