NÁZOR: Monika Binias se zlobí, že se na ní dcera zviditelňuje. Sama ale vydala placený podcast založený na pravdě o Ornelle Koktové

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
Monika Binias
Zdroj: Profimedia

Monika Binias se už definitivně naštvala na svou dceru Ornellu Koktovou a v rámci odvety za její slova o hrozném dětství spustila placený podcast, ve kterém slibuje, že bude o Ornelle mluvit bez cenzury. A z ukázek je zřejmé, že to maminka myslela vážně.

Následující text je názorem autorky. 

Tyhle dvě nás prostě baví. Máma s dcerou, které svou slávu založily na svém pokřiveném vztahu. Do jejich soukromí nikdo nevidí, ale myslím si, že se dá říct, že si nemají co vyčítat.

Přijde den zúčtování

Je pravda, že Ornella nenechá na své mámě nit suchou. Jakmile má možnost, rýpne si do ní. Ukázala to například ve Výměně manželek, kde se rozplakala, jaké měla dětství.

Aktuálně se nachází v reality show Survivor a její první slova byla opět o její mámě.

„Ve svém životě jsem pokořila hned několik výzev. Jedna z nich je, že jsem zvládla dětství se svou matkou, a pak určitě tři porody. Z toho jsem dvakrát v podstatě umřela, takže zvládnu hodně,“ řekla o sobě během soutěže.

To už Moniku naštvalo a hned reagovala příspěvkem s fotkami, aby ukázala, jak měla Ornella šťastné dětství. A nyní se vyjádřila pro server Super v srdceryvném vyjádření o tom, jak jí to ubližuje.

„To, že Ornella šla opětovně do dalšího projektu a první věc, kterou opětovně řekla, je, že dětství se mnou byla výzva, je něco strašného. Mám pocit, že kamkoliv jde, tak jsem téma já. Jako kdyby se o mně nezmínila, tak by si myslela, že ona sama nikoho nezajímá. Což je strašně smutné. Stejně jako to, že se pokaždé otírá o někoho, kdo jí dal život a dělal pro ni první a poslední. Vnímám to tak, že nejsem ze železa. Jsem opravdu její maminka. A když někoho nosíte devět měsíců v břiše a pak se o něj staráte, tak to vnímáte jako obrovskou křivdu ze strany dítěte. Ale i takové věci se stávají,“ uvedla Monika.

O Ornelle bez cenzury

Očividně ale její dcera bude muset být ze železa, protože Monika spustila Den zúčtování, jak nazvala první díl svého podcastu NEVIM NO.

Již v předchozím příspěvku, který měl nalákat fanoušky na první díl, uvedla, že díl bude celý o Ornellle a bez cenzury.

Že to maminka myslela vážně, ukazuje i ukázka z prvního dílu, ve které mluví o tom, jak jí nezletilá Ornella volala z policejní stanice.

Kdo na kom vydělává?

Je celkem paradoxní, když se Monika ohání tím, že její dcera musí všude uvádět jméno své matky, aby se zviditelnila. Určitě není třeba dělat nějaký rozbor podnikatelských aktivit těchto dvou, stačí se jen podívat na počet sledujících na instagramu.

Zatímco Monika má 16,7 tisíc sledujících, její dcera (ta, která si musí dělat jméno) jich má 180 tisíc. Je tedy zřejmé, komu více vynáší spolupráce a kdo je známější.

To, že se má Ornella potřebu vyjadřovat ke svému životu s matkou, je spíše otázka nevyřešených vztahů v rodině než její potřeba upoutat pozornost.

Naopak je to právě její máma Monika, o které není skoro vůbec slyšet a v médiích se objeví jen tehdy, když o ní Ornella promluví.

Ačkoliv nepopírám, že to pro ni jako pro matku musí být těžké, když o ní dcera mluví bez respektu, je to zároveň ona, kdo na tom nejvíce vydělává.

Už jen to, že abyste si mohli poslechnout podcast, který má pošpinit Ornellu a na který Monika dělá velkou reklamu právě v souvislosti s tím, že potopí svou dceru, musíte zaplatit 7 eur, je jasnou známkou toho, kdo na pomluvách té druhé vydělává.

A že to ta skvělá maminka, jak se prezentuje, udělala v době, kdy je její dcera údajně stále na ostrově, a nemůže se tak bránit, to už nechám bez komentáře.

Zdroje: Autorský článek, Super, OnlyU, Instagram Monika, Instagram Ornella, NEVIM NO

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články