Monika Binias vrací Ornelle úder. Zveřejnila čtyři fotky, které mají dokázat, jaké měla Ornella krásné dětství

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Monika Binias
Zdroj: Profimedia

Nevděk vládne světem, to je velmi známé pořekadlo, které bohužel platí zejména ve vztahu rodičů s dětmi. Ať jako rodič uděláte v dobré víře cokoliv, vaše dítě stejně najde milion důvodů, proč jste to celé udělali špatně a jste vlastně nejhorší rodiče pod sluncem. Ale nebojte, nejste sami. Prochází si tím i Monika Binias, kterou Ornella Koktová neustále z něčeho obviňuje. A co na to ona? Vybrala pár fotek z jejího dětství a ukázala světu, jak je skvělá máma.

Tyhle dvě jdou do sebe snad pokaždé, když jedna nebo druhá něco prohlásí do médií. Shodly se pouze v kauze Simony Krainové, která si zřídila profil na erotické platformě OnlyFans.

Zatímco Ornella se držela poměrně zkrátka a uvedla, že pověst má člověk jen jednu a je třeba na to myslet, tak její maminka použila ostrá a sprostá slova. Ale sdělení bylo kupodivu u obou stejné: nesouhlasí s tím.

Zlá máma versus pohádkářka

Ale tím to končí a žádné jiné jejich souznění již nenajdete. Takže jakmile máma nebo dcera mohou, jdou do sebe. Zmínit lze například Ornellino působení ve Výměně manželek.

Ve velmi emotivním momentu zde popsala, jaký mají její rodiče vztah s vnoučaty, tedy žádný. Quentin říká babičce Monika Štiková, táta si ani nepochoval poslední vnouče a ani jeden z nich s dětmi netráví žádný čas.

„Podle mě ti rodiče doteď nepochopili, že nejcennější komodita je čas. A ta rodina. Oni to nepochopili, oni si furt myslí, že prachy jsou nejvíc,“ uvedla Ornella.

Ornella také prozradila, že její máma měla drsný styl výchovy a často je se ségrou mlátila nebo zavírala na záchodě.

„Je pohádkářka. My jsme pro naše děti s bývalým manželem chtěli, aby měly dobrou životní úroveň, dobré školy, aby mohly chodit na koníčky, měly hezké oblečení, mohly jezdit na dovolené a podobně. To ale něco stojí, a ne málo. Ornella toho mimochodem využívala. Pak dojde k závěru, že jsem měla prioritu peníze,“ rozčílila se hned nato ve vyjádření pro server Život v Česku Monika.

A samozřejmě nezůstalo jen u toho a babička si hned rýpla do výchovy svých vnoučat, které dle ní rostou jako dříví v lese a o luxusu se u nich mluvit nedá.

Šťastné dětství ze čtyř fotek

Dalo se tedy čekat, že Ornellina účast v reality show Survivor s sebou také přinese nějakou mediální válku. A stačil k tomu pouhý jeden díl.

Monika nejprve o účasti dcery v soutěži prý ani nevěděla a jako důvod, proč tam šla, uvedla peníze. Ačkoliv stále opakovala, že se na soutěž koukat nebude, tak na první díl se očividně podívala hned.

„Ve svém životě jsem pokořila hned několik výzev. Jedna z nich je, že jsem zvládla dětství se svojí matkou, a pak určitě tři porody. Z toho jsem dvakrát v podstatě umřela, takže zvládnu hodně,“ prohlásila Ornella ke svým šancím zvládnout drsné podmínky.

Reakce maminky byla rychlá a dnes si mohli sledující na jejím instagramu prohlédnout čtyři vysmáté fotky malé Ornelly.

„Jojo, strašné dětství se mnou,“ napsala Monika k přesdíleným fotkám z facebooku z roku 2017.

Pod příspěvkem se setkala s pochopením svých fanoušků, kteří označili Ornellu za manipulativní. Jedna z nich napsala, že by měla Ornellu hanba fackovat.

„Přesně tak. Ona to mele všude, možná je už takový magor, že ty lži uvěřila,“ reagovala na to Monika, která se rozhodla svou pověst skvělé mámy hájit až do úplného konce.

Jedna ze sledujících ji ale upozornila na to, že řešit toto na facebooku považuje za totální dno. Jiná pak trefně poukazuje, že pár fotek nic nedokazuje.

Zdroje: Super, Blesk, Život v Česku, Instagram, Facebook

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články