Názor: Instagram Denisy Nesvačilové je jen pro otrlé. Naposledy něco sdílela před 18 týdny, není jí to ale nic platné

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Denisa Nesvacilova
Zdroj: Profimedia

„Kolečkiáda“ je zřejmě u konce. Denisa Nesvačilová vyšla z boje o scenáristu Petra Kolečka jako vítěz. Je to však úhel pohledu, zda ji opravdu lze považovat za vítězku, když vezmeme v úvahu celou situaci kolem. A že pro mnoho lidí opravdu vítězkou není, dokazují i reakce na jejím instagramu.


Ve zkratce vám to shrneme, pokud jste se právě vrátili z vesmíru a nic o tom nevíte.

Modelka Aneta Vignerová se zamilovala do scenáristy Petra Kolečka a narodil se jim syn Jiříček. Poté ale Kolečko podlehl kouzlu herečky Denisy Nesvačilové a rodinu opustil. Pak se ale k rodině vrátil, jenže se sesypala Denisa, tak zase rodinu opustil. No táta roku z něj nebude.

Ta druhá

Článků o této zradě a nevěře bylo napsáno mnoho, ale většina z nich se zaměřila na Anetu a jejího syna. Řešilo se, jak situaci zvládají, kde budou bydlet a podobně.

Z Denisy se stala „ta druhá“ a je zmiňována jen okrajově. Jako ta, co rozbila rodinu. Ta, co se sesypala a znovu rozbila rodinu.

Denisa je herečka a o nich platí, že čím více je o nich slyšet, tím lépe. V tomto případě to ale vůbec neplatí. Z Denisy se stala nejnenáviděnější osoba českého showbyznysu.

Ve stejné době, kdy praskla Kolečkova nevěra, vyšlo najevo, že herec Ondřej Malý opustil svou manželku Pavlu Tomicovou kvůli mladší kolegyni Kristýně Kociánové. Ta navíc herci porodila dítě.

Dalo by se tedy říci, že byl jiný trojúhelník, který by měl plnit stránky bulváru. Rozdíl však je v přístupu podváděných žen. Zatímco Pavla Tomicová zaujala pózu, že už se přes všechno přenesla a žije dál, Aneta rozhodně nemlčela a nenechala na dvou nevěrnících nit suchou.

A jsou to právě Anetini fanoušci, kteří aktuálně dělají Denise ze života peklo.

Útěk ze sociálních sítí

Denisa byla na svém instagramu velmi aktivní, ale od provalení vztahu nepřidala žádný nový příspěvek. Poslední post sdílela před 18 týdny. Pokud však věřila, že ji to ochrání před negativními komentáři, tak se mýlila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denisa Nesvačilová (@denisanesvacilova)

Denisin instagram je totiž jen pro otrlé. V podstatě není příspěvek, který by nebyl využitý k negativnímu vyjádření na její osobu.

Fanoušci, hlavně tedy ti Anetiny, využívají Denisiny starší příspěvky, aby jí sdělili, co si o ní myslí.

„Tímhle jste se úplně zazdila a udělala jste ze sebe tupku. Jako béčková herečka se asi nešlo uživit,“ zní jeden z komentářů.

„Jaké to je, když se stanete tou nejnenáviděnější osobou v Česku? Trumfla jste i takové eso, jakým je pan Fiala,“ zní další komentář.

Najdou se však i tací, kteří se herečky zastávají. Upozorňují na to, že na nevěru vždy musí být dva či na skutečnost, že nikdo neví, jak to všechno ve skutečnosti bylo.

„Hele a dost… Řeší tu někdo, že to frajer táhl na obě strany? Jasně, za všechno vždycky může ženská, zatímco u frajera záletníka se to bere?“ zní jeden z takových komentářů.

Zda si Denisa komentáře čte, to nikdo neví. Každopádně na žádné z nich nereaguje, a dokonce ani nevydala žádné vlastní vyjádření k celé situaci. Občas něco sdílí ve stories, ale také toho není tolik.

A pokud si snad myslela, že se jí nyní nabídky pohrnou, tak se jí to bohužel nesplnilo. Nabízené spolupráce na instagramu vymizely a do seriálu nebo filmu ji asi taky nikdo jen tak neobsadí.

Tak snad je Kolečkova láska dost silná, protože to bude asi to jediné, co herečce nakonec zůstane. Nelze však než věřit, že se situace brzy uklidní a lidé si uvědomí, že více než kdy jindy platí „hoď kamenem, kdo jsi bez viny“.

Zdroje: OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články