NÁZOR: Hanychová a Soukup bojují o péči, dcera bojuje o dech

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Hanychova Soukup
Zdroj: Profimedia

Agáta a Jaromír nebo také Agáta Jaromíra Soukupa. Je jedno, jak to pojmete, ale tito dva plní aktuálně stránky bulváru o sto šest. Láska se rozpadla, zajímá je jen dcera, ale nějak jim to nejde. Dcera mezitím bojuje o dech, ale rodiče to stejně nezastaví.

Tento text je názorem autorky. 

Byla to láska jako trám, jeden z nejdelších vztahů influencerky Agáty Hanychové. Nikdo jí a Jaromíru Soukupovi nedával moc velké naděje a byli i terčem mnoha vtipů.

Šokující začátek, náhlý konec

Slavný moderátor Leoš Mareš dokonce vyzval fanoušky k hlasování o přezdívku pro nový pár.

Dvojice však mnohé překvapila, zamilovaně vrkali na veřejnosti a chlubili se rostoucím těhotenským bříškem.

Pak ale přišel konec, který sice od začátku všichni předpokládali, ale tento konec byl tak trochu blesk z čistého nebe, který ukončil krásné prázdniny ve španělském Marbelle.

Nechceme teď nikomu moc křivdit, ale vztahy Agáty nikdy nekončily moc klidně a ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Agáta oznámila rozchod na instagramu, šokovaný Soukup to nejdříve rozdýchával, a pak přiznal, že věřil v nápravu ve vztahu.

Pravý důvod zatím nikdo nezná, ale dvojice měla nejspíše rozdílné představy a Agáta prý chtěla ochránit své děti.

Zachránila je útěkem do Čech a obnovením vztahu se svým ex Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína. A se kterým mimochodem také neměla úplně jednoduchý rozchod.

Soud se komplikuje

Ačkoliv oba rodiče neustále opakovali, že jejich zájmem je dcera Rozárka, jejich ega byla bohužel větší a boj o dceru skončil u soudu.

Server Blesk přinesl informaci, že soudní bitva pokračuje, protože oba rodiče podali odvolání. Jaromír Soukup, který mohl díky předběžnému opatření vidět svou dcerku třikrát týdně a každý druhý víkend, chce střídavou nebo výhradní péči.

Agáta zase nesouhlasí ani s aktuálním nastavením. Jakékoliv předávání dětí totiž těžce nese, což jí navíc komplikuje fakt, že má tři děti s různými tatínky. Alespoň Kryšpína teď předávat nemusí.

Dcera mezitím bojuje o dech

A zatímco se rodiče hádají o půlroční dceru, ta bojuje se zánětem průdušek. Nemoc byla dokonce tak vážná, že Agáta rušila živáky, jak nazývá své vstupy na instagramu.

„Holky, živák nebude. Róze není stále dobře,“ vzkázala holčičkám, jak nazývá své fanynky.

To však ještě netušila, že nemoc nabere na obrátkách a Róza nakonec dostane antibiotika.

„Měla navíc nízkou saturaci, takže nás tam rozdýchávali. Opravdu pěkný. Tak nám držte palce,“ vzkázala přes instagram.

Upřímně řečeno nebýt stories, vůbec byste to nepoznali, protože Agáta zásobuje své sociální sítě i nadále mnoha fotkami a pracuje jako zběsilá.

Rozárka až jako poslední

Ale zpět k boji o dceru. Rozchod bývá emotivní, bolestivý a plný křivd. Můžete být sebeslavnější, sebebohatší, ale tohle se vám prostě nevyhne.

Agáta a Jaromír začali svůj rozchod stejně jako Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý, tedy mírným sdělením, že všechno je dobré a takové věci se stávají.

A stejně jako u těchto dvou i zde to nabralo grády. Problém je, že u Taťány a Ondřeje se jednalo o dva dospělé lidi. U Agáty a Jaromíra jde o malé dítě.

A jak to tak bývá, zájem dítěte je až to poslední. Protože zatím se mi boj o malou Rozárku jeví spíše jako mediální boj o to, kdo je vlastně lepší rodič.

Rodičům bohužel nedochází, že jednou se malá Rozárka naučí číst a vše si dohledá. Jenže kdo by přemýšlel, když jde o to co nejvíce ublížit druhé straně, že?

Zdroje: Blesk, Instagram, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články