Leoš Mareš nejdříve vymýšlel přezdívku pro Hanychovou a Soukupa, ale poté přijela tchyně a legrace šla stranou. Župan, koště a úklid

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Nextfoto

Moderátor Leoš Mareš teď svůj instagram zaplňuje zejména fotkami malé Alex, kterou si užívá, jak jen může. Ale když přijede tchyně, musí vše stranou a je třeba pořádně uklidit.

Moderátor má za sebou dva úspěšné koncerty, na kterých nebyla nouze o vtipné i dojemné momenty. Teď se však vrátil zpět do práce a společně s Patrikem Hezuckým hned baví internet!

Přezdívka pro nový pár

Je to jen několik dní, co Agáta Hanychová přiznala, že jí krachl další vztah. Kolikátý? To asi nemá smysl dohledávat, bylo jich už prostě hodně.

Každému bylo jasné, že dlouho sama nebude, ale že to bude taková rychlovka, to netušil nikdo. A že se dá dohromady zrovna s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Jak se říká: „To nevymyslíš.“

Od zveřejnění jejich vztahu neuběhl ani den, kdy by se o nich něco nenapsalo, na což Leoš s Patrikem zareagovali v Ranní show Evropy 2.

„My se podíváme na titulku Blesku. Třetí titulka za sebou – Hanychová, Soukup! Agáta a Jaromír, to je lepší, tady píšou Hanychová, Soukup. Já bych tomu říkal Agáta a Jaromír. Hele, co kdybychom jim dali nějakou tu přezdívku jako je Brangelina. Pojďme to vymyslet,“ navrhl ve vysílání Leoš a Patrik hned nabídl přezdívky Jargáta a Agromír.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Leoš k tomu dokonce vytvořil vlastní příspěvek a nechal své fanoušky hlasovat. A zatím vede přezdívka Agromír! Tak uvidíme, třeba se to uchytí dříve, než se ti dva stihnout rozejít.

Každopádně nyní musí legrace stranou, přijela tchyně!

Leoš šlape jako hodinky

A jak je vidět, příjezd tchyně znamená u Marešů to samé jako jinde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

A tak si lze jen představovat, co předcházelo této fotce, která vznikla po dešti. Ale ty tchyně jsou tak nějak všechny stejné, tak si dovedeme představit scénář, kdy Leoš ráno vstal a místo klidné kávičky dostal od tchyně koště s tím, že to na tom dvorku nevypadá hezky.

Ať to bylo jak to bylo, své fanoušky Leoš pobavil a někteří psali, že teď už viděli opravdu všechno. Někteří si do něj rýpli, že si měl přečíst návod, protože to koště drží špatně.

A my necháváme na vás, zda to moderátorovi sluší více v županu nebo v jeho proslulých kabátech.

Zdroje: Zítřek, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články