Názor: Dara Rolins a Pavel Nedvěd září štěstím. Jenže je vztah na dálku po roce vůbec vztah?

od Markéta Krejčí
3 minuty čtení
Rolins Nedved
Zdroj: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Jeden z nejpřekvapivějších vztahů česko-slovenského showbyznysu slaví rok. Tomu, že to zpěvačce Daře Rolins a bývalému fotbalovému záložníkovi Pavlu Nedvědovi vydrží, věřil jen málokdo. Ti dva jsou i nadále spolu, i když ono „spolu“ má takový zvláštní nádech.

Pavel Nedvěd byl znamenitý fotbalista, což dokazuje například i to, že je držitelem prestižního Zlatého míče. Z talentovaného mladíka se stal oporou jednoho z nejlepších fotbalových klubů v Itálii. A co více, dokázal se v něm i udržet.

Po konci profesionální kariéry se totiž dostal do jeho vedení. Od roku 2015 dokonce vykonával funkci viceprezidenta. Takový kariérní úspěch se sportovcům povede jen málokdy. V pondělí ale Nedvěd z této pozice odstoupil. Jeho působení v Juventusu Turín tak po 20 letech skončilo.

S manželkou byl téměř 30 let

Jeho soukromý život byl léta opředen tajemstvím. Možná si dokázal dobře střežit soukromí nebo byl jeho milostný život opravdu pořádně nudný. Pavel vypadal na to, že má zkrátka rád spořádaný rodinný život. V roce 1994 si vzal zdravotní sestřičku Ivanu, která jej následovala až do Itálie.

Tohle všechno se změnilo v roce 2019, kdy byl spatřen ve společnosti Lucie Anovčíkové. Všichni tak začali horlivě spekulovat o krizi v jeho manželství. Vzhledem k tomu, že bylo jeho tehdejší nové partnerce 23 let, spíše bychom to odhadovali na krizi středního věku.

Mají velmi rozdílné povahy

Tak či tak, Grande Paolo se nakonec rozvedl. A našel si partnerku novou. Jejich vztah byl pro všechny velkým překvapením. Jeho novou vyvolenou se totiž stala slovenská zpěvačka Dara Rolins.

Jen obtížně byste hledali pár složený ze dvou odlišnějších lidí. Dara je na první pohled energická žena, která se rozhodně nebojí pozornosti médií, naopak ji dokáže velmi dobře využít. Stejně tak i sociální sítě, především pak instagram.

Pavla Nedvěda popsala jeho bývalá manželka spíše jako studený čumák, který mimo hřiště působí úplně bez energie. V novinách ani na sociálních sítích pak svůj osobní život nikdy příliš neprezentoval.

Ani v počtu partnerů u Dary s Nedvědem nepanuje shoda. Daře totiž trvalo podstatně déle, než našla toho pravého (tedy alespoň prozatím). Byla zasnoubená s hokejistou Jaroslavem Bednářem, s hudebníkem Matějem Homolou má dceru Lauru. Sedm let pak žila s rapperem Rytmusem.

Místo dítěte budou domy

Nyní tedy ti dva tvoří tak trochu nesourodý pár. Nutno podotknout, že mají jednu velkou výhodu, a tou jsou životní zkušenosti. Přeci jen v padesáti letech, které oba letos slaví, už tak nějak dokáží odhadnout, co od svého protějšku chtějí či nechtějí.

Rolins nedávno dokonce prozradila, že už společně neplánují děti (zde přičítáme body za sebereflexi) a místo toho si chtějí postavit dům. Lépe řečeno domy dva. Partneři se totiž zřejmě neplánují sestěhovat.

Co je vlastně vztah na dálku?

Vztah na dálku se dá u takto vytížených lidí pochopit možná první rok vztahu. Poté se ale tak přirozeně předpokládá, že ho budou chtít dotyční posunout na vyšší úroveň. Nedvědův konec v Juventusu těmto myšlenkám navíc dosti nahrává.

Zpěvačka ale všechny tyto spekulace jasně ukončila. Nedvěd se z Itálie stěhovat nehodlá. A vlastně se tomu není co divit, Italové ho milují, a to navzdory korupční aféře, která nyní kolem Juventusu vznikla.

Dara má zase zázemí v Čechách – kariéru a dceru, která zde chodí do školy, má tady kamarády i příbuzné. Je tedy jasné, že ani jí se do velkého stěhování nechce.

Nabízí se otázka, zda takovýto vztah na dálku může fungovat. A lze to vlastně ještě po roce vztahem v pravém slova smyslu nazvat? Když se dotyční vidí jen v momentě, kdy se jim to hodí, a přízemní starosti, jako je například chod domácnosti, jdou zcela mimo ně?

Ať tak či onak, zatím to vypadá, že to oběma hlavním aktérům vyhovuje. Uvidíme ale, jak dopadne kauza ohledně rvačky, která měla proběhnout u Dary doma…

Zdroj: Blesk, TN.CZ, OnlyU, ŽivotvČesku, Seznam Zprávy, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články