Dara Rolins a Pavel Nedvěd se místo dětí chystají na budování dvou sídel lásky. V Itálii už koupili pozemek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins s Pavlem Nedvědem spolu randí už přes rok. Jejich vztahu zpočátku někteří fanoušci nevěřili. Zatímco Dara se zdržuje v Praze, Pavel žije v Itálii. Dvojice ale dokázala, že její vztah na dálku funguje perfektně. Teď se navíc rozhodla pro významný společný krok.


Ani jeden nechtěl toho druhého nutit ke stěhování. Proto vymysleli dohodu. „Teprve teď jsem potkala muže, se kterým chci být. Nežijeme ve stejné zemi, tak jsme se dohodli, že už spolu nebudeme mít děti, že si postavíme vlastně dva domy. Jeden v Čechách a jeden v Itálii,“ odtajnila Dara pro Aha!

Své plány navíc v současné době už pomalu realizují. Jak u nás, tak i v zahraničí našli pozemky, na kterých si chtějí svá dvě hnízdečka lásky vybudovat. No, někdo by měl problémy se zařizováním jen jednoho domu, Dara s Pavlem se ale těší na dvojité budování.

Italský server Prealpina informoval, že společně pár už koupil zhruba za 24 milionů korun pozemek v Arolu. „Pavel Nedvěd letos koupil se svou partnerkou, zpěvačkou Darou Rolins, pozemek za milion eur v Tronzanu s výhledem na jezero Maggiore,“ uvedl web.

Kousek od místa žije i další slavná osobnost, konkrétně Gigi Riva, bývalý italský fotbalový útočník. Pár tak získá poměrně populárního souseda. Dům zde vlastní i sestra bývalého premiéra Berlusconiho a přímo v Arolu měl vilu i šéf ropného gigantu ENI Eugenio Cefis, který později koupila rodina Kennedyů, doplňuje Blesk.

Každý bude jiný

Podle Dary bude každý z nových domů, které s Pavlem plánují, úplně jiný. Ani v jednom nebude převládat to, co by si přála ona, ani to, co by si přál Pavel. Pokusí se dojít k dokonalému kompromisu, zároveň ale oba domy pojmou zcela jinak.

„Myslím, že to vybízí k tomu, že ty domy budou různé. Jeden bude v lese, jeden u jezera, budou vycházet z toho, kde se budou nacházet. Tím pádem se chci příští rok věnovat rodinnému životu. Chci se zúčastnit toho vybavování, chci být s Laurou, s Pavlem a chci si užívat života,“ vysvětlila Dara.

Budou to jejich miminka

Ačkoli Dara jasně řekla, že děti mít s Pavlem už nebude, rozhodně prý dvě miminka v jejím životě brzy přibydou. A budou to právě oba domy, které chce Dara vypiplat od úplných základů k dokonalosti.

„Rozhodli jsme se, že to chceme udělat, protože děti už spolu mít nebudeme, tak aspoň naše domy budou našimi miminky,“ uvedla pro server Kafe.

V současné době si Dara užívá se svou dcerou Laurou luxus ve vile, kterou by mnoho z nás rozhodně za nový dům nevyměnilo.

„Bydlí se jí tam dobře, dům si zařídila podle svých představ. I pro její dceru Lauru je to domov. Obě dvě mají to místo velmi rády,“ řekl pro Extra zdroj z Dařina okolí. Podle toho má její současné sídlo hodnotu zhruba 20 milionů.

Zdroj: Kafe, Aha!, Extra, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články