NÁZOR: Aneta Vignerová naštvaně dementovala spekulace o těhotenství. Přitom je sama rozvířila

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Aneta Vignerova
Zdroj: Profimedia

Modelka Aneta Vignerová opět rozvířila vlny sociálních sítí, když v prosinci vyvolala spekulace o svém těhotenství. Nyní se k nim konečně vyjádřila a potvrdila, co mnozí už tušili, že těhotná není. Avšak potvrdila to rozhořčeným projevem o tom, že se tyto spekulace nehodí. Vzhledem k tomu, že je sama vyvolala a přiživovala, hodilo by se zde přísloví „kdo chce kam, pomozme mu tam“.

Následující text je názorem autorky.

Modelka v prosinci sdílela video, na kterém jí manžel Petr láskyplně hladí bříško. Vypadalo to, že „kolečkiáda“ dopadla pro tuto dvojici skvěle.

Nehodí se to

Video logicky rozvířilo debaty o tom, že je modelka určitě těhotná, a sledující s napětím čekali na potvrzení nebo další náznak. Kromě videa se totiž modelka nechala slyšet, že se jí změnily chutě a se sledujícími sdílela svá jídla, která prošla proměnou.

Aneta však až doposud mlčela. Nyní se po dvou měsících spekulací rozhodla jít s pravdou ven. „Nejsem těhotná. A upřímně mě mrzí, že takové spekulace vznikají, protože si myslím, že se to nehodí,“ uvedla pro server Super rozhořčeně modelka.

To ostatně mnozí již tušili, protože pár dní před tímto prohlášením se objevila na přehlídce sportovního oblečení a již zde si redaktoři serveru Aha! všimli, že má ploché bříško, a tedy těhotná není.

A že se miminko ani nechystá, to naznačila další slova modelky, která prohlásila, že s manažerem mají mnoho plánů a chtěla by zase více pracovat.

A tak mnohé napadlo, že právě tyhle nové projekty stojí za jejími snahami vyvolat pocit, že je opět těhotná. Každá zmínka o modelce je přece dobrá, no ne?

Když nechci spekulace, nevyvolávám je

Když byla těhotná Eva Burešová, dělala vše pro to, aby se o jejím těhotenství dozvěděla veřejnost co nejdéle. Nijak nenaznačovala, nosila volnější oblečení.

Když se poté rozjely spekulace o jejím těhotenství, bylo jí to nepříjemné a napsala příspěvek na svůj instagram, ve kterém se pokusila vysvětlit, jak citlivé období pro ženu začátek těhotenství je. Její rozhořčení bylo naprosto pochopitelné, protože ona prostě nechtěla, aby se nějak spekulovalo.

Oproti tomu Aneta, ať se na mě nezlobí, spekulace sama rozvířila. Příběh začal videem, které Aneta sdílela dobrovolně. Nikdo ji nenutil, aby natočila nicneříkající video, kde jí její manžel hladí bříško.

Pokračoval fotkami zdravého jídla a nenápadnými zmínkami o tom, jak teď musí jíst zdravěji či jak se jí změnily chutě.

Kolik získala sledujících? Těžko říct

Ano, mohla to udělat nevědomky, ale když bychom chtěli věřit této verzi, tak mohla veškeré spekulace utnout hned zpočátku. Mohla napsat, že video bylo špatně vyloženo a že se jen chtěla pochlubit obnovenou láskou.

Aneta ale nechala všechny v napětí, ke spekulacím se nevyjadřovala a média o ní psala. A lidé ji sledovali na instagramu a nejspíše jí i pár sledujících přibylo.

Z mého pohledu se jednalo o promyšlený krok ke zvýšení zájmu o svou osobu, který koresponduje s tím, že se chce vrhnout na nové projekty.

A v takový moment může nadávat jak chce, ale maximálně tak sobě.

Zdroje: Instagram, OnlyU, Super, Aha!

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články