Výsledky „kolečkiády“: Vignerová prý těhotná, Nesvačilová v časopise Playboy a grázl Kolečko snad dostal rozum

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Manzele Koleckovi
Zdroj: foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Ruku na srdce, nechybí vám „kolečkiáda“? Byl to skoro adrenalinový sport, když jste ráno otevřeli internet a nevěděli jste, zda Petr Kolečko strávil noc s Anetou Vignerovou, nebo s Denisou Nesvačilovou. Tu přilítl nějaký nůž, tu se objevil rozhovor o definitivním konci. A pak bum, Petr a Aneta se vzali a Denise zůstaly oči pro pláč. Jak se nyní má ústřední trojice kolečkiády?

Aneta se po celou dobu zmíněné kolečkiády chovala nejvíce nad věcí a dostalo se jí neuvěřitelné podpory od sledujících. Každý proklínal Denisu a litoval Anetu, která skončila sama se synem, protože ji opustil partner.

Místo dovolené rozchod

Denisa dlouho snášela doslova mediální lynč a odmlčela se ze sociálních sítí. Pro všechny byla ta, co rozbila rodinu. Teprve v červnu se odhodlala poprvé promluvit a ukázalo se, že situace mohla být trochu jinak.

„On nebyl zadaný, ale rozešlý. A to je právě ono. Já věděla, jak to je, a to mě drželo nad vodou. A říkala jsem si, že když se to nedá některým lidem vymluvit, tak jim to vymlouvat nebudu, ať si myslí, co chtějí, je to koneckonců jejich boj. Láska není hřích a skalpovat někoho za to, že se prostě zamiloval do někoho, kdo lže, za tohle by neměl být člověk lynčován,“ uvedla pro deník Blesk.

Kolečko byl grázl

Denisa z celé situace vyšla nejhůře a podepsalo se to i na jejím vzhledu, protože hodně zhubla. Není se čemu divit. S Petrem plánovali dovolenou v Athénách. On ji však na poslední chvíli zrušil a dvacet čtyři hodin poté, co měli odletět, se oženil.

„Které z nás se nestalo, že se zamilovala do nějakého grázla, do nich se zamiluje snadno. Hodní kluci holky nebaví, dokud nepotkáte debila, a pak vás hodní kluci začnou fakt bavit,“ zakončuje to Denisa.

Ta se pustila plně do práce a publicita, ačkoliv ne úplně příjemná, jí možná i pomohla. Ozvali se jí například z Playboye, pro který nafotila krásné snímky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Vignerova (@anetavignerova)

Bude mimi?

Aneta a Petr vrkají jako dvě zamilované hrdličky a postupně se pochlubili i fotkami a záběry z utajované „rychloveselky“. Svou lásku jako by měli potřebu neustále dokazovat a instagram modelky je plný rodinných momentek.

A sledující netrpělivě čekají, zda bude druhé miminko. Již jednou se vyrojily spekulace, že dvojice svůj obnovený vztah zpečetila druhým dítětem. Nyní však sama modelka dává náznaky a mluví o tom i lidé z jejího okolí.

„Aneta si druhé miminko moc přála, a dokonce o tom i mluvila v rozhovorech. Teď to vypadá, že se jim zadařilo, všichni jim to moc přejí,“ prozradil anonymní zdroj z jejího okolí serveru Expres.

Někteří si měli dle serveru Super všimnout, že má modelka trochu nafouklé břicho. Dalším náznakem pak má být, že přešla na zdravou stravu a často se fotí u jídla, kde víno vyměnil džus.

Nejvíce se ale spekulace rozvířily poté, co sama Aneta sdílela video s manželem, který jí hladí bříško. Od té doby je však ticho po pěšině.

Konec dobrý, všechno dobré

Zda se jedná o nějaký manželský vtip, nebo se opravdu manželé dočkají druhého potomka, se jistě brzy dozvíme. Každopádně je zřejmé, že jsou oba spokojení.

A abychom tu kolečkiádu uzavřeli, tak i Denisa vypadá nyní spokojeně a díky Kolečkovi už ví, že lepší jsou ti hodní chlapi. Takže konec dobrý, všechno dobré.

Zdroje: Blesk, Instagram, Expres, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články