Natálie z Lásky nebeské shodila několik kilo. O své proměně ale mluvit odmítá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
laska nebeska
Zdroj: Profimedia

Láska nebeská je jedním z oblíbených zahraničních filmů, který se každé Vánoce objeví v televizi a mnozí diváci si ho pustí, ačkoli ho již znají zpaměti. Dalo by se říci, že jde o vánoční klasiku a může za to mimo jiné rozhodně i herecké obsazení. Jednu z nezapomenutelných rolí zde ztvárnila i herečka Martine McCutcheon, která si zahrála Natálii.

Členka personálu britského premiéra, kterého si zahrál Hugh Grant, právě prošla rozchodem, a po několika dnech mezi ní a premiérem přeskočí jiskra. Ačkoli nikdy se nedalo říci, že by byla tato krásná herečka obézní, k nejhubenějším také nepatřila. Během několika posledních let se jí podařilo výrazně zhubnout.

Jenomže o své váze v médiích dlouho nechtěla mluvit a tématu se spíše vyhýbala. Samozřejmě každého zajímalo, zda má nějaké triky, anebo jak nového vzhledu docílila. Nakonec se Hello magazínu podařilo alespoň zjistit, proč tak zarytě odmítá o svých kilech mluvit.

Sama se věnuje pomoci jiným

V současné době se kromě herecké kariéry věnuje Martine také své nové pozici ambasadorky Cambridge diety. Podle mirror.co.uk se jedná o uskupení několika odborníků, kteří dohlíží na to, jak lidé dodržují nastavený nízkokalorický plán. Zatímco s jinými o jejich váze mluví, o své ale nechce říci téměř nic.

Přitom je jasně vidět, že kila šla dolů a ona se svou novou postavou rozhodně netají. Na Instagramu sdílí jednu fotografii za druhou, je vidět, že je na sebe hrdá a nový vzhled jí samozřejmě také zajišťuje další pracovní nabídky. Ačkoli už jako baculatá byla skvělou herečkou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martine McCutcheon (@martinemccutcheon)

Radí jiným, jak zhubnout, v médiích ale o tom, kolik shodila, jak se jí to podařilo, a proč vlastně začala na své postavě pracovat, mluvit nechce. Až když jí začali lidé podezírat z toho, že podstoupila nějaký speciální zákrok, řekla k tématu pár slov.

Hubnutí dělá titulky

„O své postavě mluvit nechci jednoduše proto, že hubnutí dělá titulky. Jakmile nějaká celebrita shodí pár kilo, všude se o tom píše. A já nechci být na hlavní stránce novin jenom kvůli tomu, že najednou vypadám dobře. Taková sláva je mi proti srsti,“ vysvětlila McCutcheon.

Martine také prozradila, že ji inspirovala Holly Willoughbyová, která o své cestě nikdy podrobně nemluvila. A to i navzdory obavám fanoušků a komentářům, že příliš ztrácí na váze, a že je možná nemocná. „Hubla, protože chtěla. Nikdy nemocná nebyla. Ale jednoduše nechtěla, aby se o jejím hubnutí mluvilo,“ dodává herečka.

Podle svých slov hubne Martine přirozenou cestou a v plánu má dál na sobě pracovat. Rozhodně ale nebude v médiích rozebírat, jak cvičí, co jí a kolik kilogramů už se jí podařilo shodit. Stát se mediálním zájmem má prý v plánu úplně jinými způsoby, protože má svou hrdost.

Zdroj: hellomagazine.com, mirror.co.uk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články