Monika Absolonová vyrazila se syny na hory. Původně to vypadalo, že kvůli nemoci nepojedou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Monika Absolonova
Zdroj: Profimedia

Monika Absolonová by pro své dva syny udělala první poslední. S Tadeášem a Matoušem si nedávno odjela užívat na hory a je ráda, že má možnost konečně s dětmi strávit pořádnou zimní dovolenou. S tím, jak se baví, se svěřila na svém instagramu.


„Já už jsem déle čekat nemohla. Když jsem rodila Tadeáše, bylo mi třicet devět, a Matouše ve čtyřiceti dvou. A i když se to dneska hodně posunulo, není to ideální. To vám řekne každý lékař,“ svěřila se kdysi herečka pro iDNES s tím, že děti stihla úplně na poslední chvíli.

Dnes je za to neskutečně ráda a nedokáže si představit život bez nich. A to i tehdy, když jsou zlobiví a protivní nebo kvůli jejich nemocem musí přehodnocovat plány, jak se svěřila na sociální síti.

Nakonec přece jen jeli

Původně to vypadalo, že na hory rodina ani nepojede. Kluci totiž byli nemocní, nakonec se ale plány naštěstí jen o dva dny posunuly a všichni tři přece jen za zimními radovánkami vyrazili.

Monika se v posledních měsících pokouší shodit nějaká kila, pohyb na lyžích jí tak rozhodně přijde vhod.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

„Kluci jsou boží. Zlobiví, milí, protivní, zlatí… Ale hlavně moji. Musím se smát, jak se projevují sami od sebe vůči ostatním, jak jsou komunikativní. Ani jeden z nich nevypadá na introverta,“ zasmála se u snímků zpěvačka.

Na první fotce se ukázala na společném selfíčku s chlapci, na další pak vyfotila jen syny samotné.

Jejím největším přáním teď prý je, aby byli kluci v životě hlavně šťastní. „Když jsou lidé, které mám ráda, šťastní, tak já jsem taky. Tak buďte všichni šťastní, ať mám konečně pohodu a klid,“ prosí závěrem.

Šťastná rodina

Z fotografií je jasné, že Monika i její synové si hory užívají naplno. Oba chlapci se na snímcích usmívají a ona sama má také ústa od ucha k uchu. Vnímají to i fanoušci, podle kterých jsou kluci rozhodně pozitivní po mamince.

„Moni, užijte si to. Vypadáte na fotkách opravdu spokojeně a šťastně. No a chlapci v životě budou rozhodně rozdávat radost a těšit se z jiných lidí. Mají to přece jen v genech, jsou to zlatíčka,“ vzkazuje Absolonové například uživatelka Monika.

Zdroj: iDNES, Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články