Monika Absolonová opět hubne. Chce se dostat na váhu, kterou měla loni

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
monika absolonova
Zdroj: Nextfoto

Novoroční předsevzetí si dávají i celebrity. A většina z nich drží basu se zbytkem planety a mluví o tom nejčastějším předsevzetí vůbec. Zhubnout chce letos i zpěvačka Monika Absolonová. Ta by se prý ráda dostala minimálně na váhu, kterou měla před Vánoci.

Po porodu prvního syna Tadeáše přibrala Monika několik kilo, s druhým synem Matoušem pak šla váha opět nahoru. Diety nikdy příliš neřešila, tedy až do rozchodu s partnerem Tomášem Hornou.

Po tom na tom byla Absolonová psychicky velmi špatně. Kvůli stresu začala výrazně hubnout, a ačkoli ji to nejprve trápilo, nakonec se v médiích svěřila, že alespoň něco bylo na rozchodu pozitivní.

„Paradoxem je, že jsem si asi týden před rozchodem s otcem kluků, o kterém jsem ale nevěděla, že se bude konat, koupila hubnoucí koktejly. Na jejich skutečné využití ale nedošlo, protože stres vykonal své. Naopak se mi hodily ve chvíli, kdy jsem do sebe potřebovala vpravit vůbec nějaké jídlo, což se díky nim podařilo,“ svěřila se tehdy pro iDNES.

Po Vánocích se cítí přežraně

Většina lidí by nejspíš řekla, že je Absolonová skvěle vypadající žena, která svou váhu nemusí řešit. Její stresové období už naštěstí pominulo a dařilo se jí půl roku udržovat váhu, na kterou se po rozchodu dostala.

Vánoce se ale údajně na zpěvačce podepsaly, a ačkoli fanoušci to nevidí, ona sama vnímá pár kilo navíc. „Nevím, jak se máte v novém roce vy, ale já se mám hezky, trošku přežraně,“ svěřila se v jednom z příspěvků na svém instagramu.

„Mám zhubnout nebo se vrátit na svá kila před svátky? V mém případě je předsevzetím oboje,“ napsala v popisku příspěvku. Rozhodně se nechystá držet žádnou drastickou dietu, jednoduše si ale uvědomuje, že nějaké to kilo dolů by se zkrátka hodilo.

Fanoušci nechápou

Ačkoli sledující na instagramu Moniku obdivují za její předsevzetí a věří tomu, že se jí podaří ho naplnit, většina z nich zároveň nechápe, proč chce hudebnice hubnout, když vlastně nemá co. „Vždyť jsi hubená!“ napsal někdo hned v prvním komentáři.

V dalším pak jiný sledující vzkazuje: „Moniko, vy hubnout vůbec nepotřebujete! Věřte mi. Jste kočka taková, jaká jste.“

Podobné komentáře nejspíš zpěvačce lichotí, přesto by ale na své figuře alespoň trochu ráda zapracovala.

Zdroj: Instagram, iDNES, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články