Monika Absolonová si před rozchodem koupila koktejly na hubnutí. Využila je, aby vůbec něco snědla

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
monika absolonová
monika absolonová

Monika Absolonová nevypadala nikdy lépe! Ačkoliv tomu předcházely nemilé rodinné problémy, podařilo se jedné z našich nejznámějších zpěvaček zhubnout na neuvěřitelnou velikost 36. Zpěvačka po narození syna Tadeáše přibrala a ve všech rozhovorech si z toho dělala legraci. Těhotenství se synem Matoušem její postavě nepřidalo. Ale Monika měla jasno v tom, že jsou důležitější věci než drastické diety. Jedna dieta se jí však nevyhnula – dieta ze stresu. Rozchod s partnerem Tomášem Hornou nesla totiž velmi špatně.

Zpěvačka si dokonce nechává narůst dlouhé vlasy a vrátila se k blonďaté. „To si přál Tadeáš, i když v pětačtyřiceti už jako princezna vypadat nebudu,“ řekla Monika s úsměvem pro Super.

Nečekaný rozchod

Když minulý rok na 1. máje oznámila přes instagram svým fanouškům, že se rozešla s otcem svých dvou synů, byl to pro mnohé šok.

Z původních sdělení, že se k tomu dále nebude vyjadřovat, nakonec sešlo a zpěvačka postupně začala odhalovat důvody rozchodu.

Stály za ním především dluhy a nejspíše i další záležitosti, protože se Monika později začala vyjadřovat tak, že je až překvapená, co všechno se za jejími zády odehrávalo.

Zpočátku byly vztahy napjaté a nebylo ani jisté, zda se rodiče dohodnou na péči o syny. Nyní však dle vyjádření zpěvačky dokáží společně komunikovat.

To je jedině dobře, protože je teď čeká velká rodinná změna a je důležité, aby oba rodiče fungovali. Tadeáš totiž nastupuje v září do 1. třídy.

Dieta jménem stres

V rozhovoru pro iDNES se zpěvačka svěřila, že se chystala začít hubnout ještě předtím, než se rozešla s Tomášem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Absolonova (@monika_absolonova)

„Paradoxem je, že jsem si asi týden před rozchodem s otcem kluků, o kterém jsem ale nevěděla, že se bude konat, koupila hubnoucí koktejly. Na jejich skutečné využití ale nedošlo, protože stres vykonal své. Naopak se mi hodily ve chvíli, kdy jsem do sebe potřebovala vpravit vůbec nějaké jídlo, což se díky nim podařilo. O redukci váhy jsem se snažila už dlouho, tak aspoň k něčemu byla ta nečekaná životní peripetie dobrá,“ uvedla se smíchem.

Štíhlou linii se jí daří držet i přes její kulinářskou vášeň. Na svém instagramovém účtu pravidelně vaří, což jí dle jejích slov pomohlo v době pandemie. Jedná se totiž o placenou spolupráci, takže byla díky tomu finančně zajištěná. Své výtvory ochutnává, ale když má pocit, že začíná přibírat, tak vynechá pár jídel a vše je prý zase v pořádku.

Její manažer Tomáš Přenosil navštěvuje pravidelně kryokomory. Ty prý Monika už dříve vyzkoušela a chtěla by se k nim vrátit, protože jsou dobré na kůži. Ta její dostala velmi zabrat, když rychle zhubla.

Zdroje: Super, iDNES, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články