Módní policie: Tereza Pergnerová zazářila ve výrazném obleku. Ty budou hitem tohoto podzimu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Pergnerova Tereza
Zdroj: Profimedia

K velkému překvapení došlo ve spojitosti s anketou Český slavík. Ta má letos významné jubileum, kterého chtějí tvůrci využít a zavzpomínat na bohatou historii této hudební události. Vrátí se dokonce moderátorka z roku 1997 — Tereza Pergnerová. Ta na tiskovou konferenci dorazila ve velmi originálním outfitu.

Český slavík je anketa popularity na české hudební scéně, která se vyhlašuje od roku 1996. Ještě předtím ale existovala anketa Zlatý slavík, a to od roku 1962.

Organizátoři se rozhodli spojit obě ankety do jedné, a letos tak oslavit šedesáté výročí. U této příležitosti si pro diváky připravili řadu překvapení.

Pergnerová se vrací po 15 letech

Jedním z nich je návrat moderátorky z roku 1997, kterou tehdy nebyl nikdo jiný než Tereza Pergnerová. Ta v té době byla na svém moderátorském vrcholu, ačkoliv jí bylo pouhých třiadvacet let.

„Byla to pro mě ohromná škola. Protože stát vedle pana Suchého, tak to byla výsostná škola. Velmi jsem si považovala být součástí celého toho večera,“ zavzpomínala na tiskové konferenci pro TV Nova.

Pergnerova Tereza

Zdroj: Profimedia

Chybět ale nebude ani Sokol a Háma

Tereza Pergnerová ale nebude jedinou moderátorkou. Doplní ji už osvědčená moderátorská dvojice, a to Aleš Háma a Ondřej Sokol.

Zatímco oba pánové budou především na pódiu, Tereza se bude pohybovat v zákulisí. Tam bude zpovídat významné hosty, kteří jsou s anketou nějakým způsobem spojeni.

Pánský styl jí sluší

Pergnerová se dlouho na veřejnosti neobjevila. Na tiskové konferenci na sebe strhla pozornost i díky výraznému fialovému saku. Sympatická moderátorka navíc nedávno prozradila, že inspiraci pro svůj šatník hledala kdysi ve skříni svého tatínka.

S pánským oversized sakem, které si vzala tentokrát, ale rozhodně chybu neudělala. Podle módních odborníků budou totiž výrazné obleky hitem tohoto podzimu.

Zdroj: TV Nova, OnlyU, Blesk, Proženy.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články