Tereza Pergnerová zveřejnila snímek z doby, kdy čerpala módní inspiraci ve skříni svého táty

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pergnerova Tereza
Zdroj: Yan Renelt / MAFRA / Profimedia

Terezu Pergnerovou si většina lidí pamatuje jako svéráznou moderátorku hudebního pořadu Eso. Tereza tehdy vynikala nejen svou bezprostředností a ztřeštěností, ale také svými originálními outfity. Nyní na svém instaramu přiznala, kde k nim vlastně přišla.


Tereza Pergnerová je pojem. Pro lidi v 90. letech byla zkrátka vzorem. Její dobře rozjetou kariéru ale bohužel zastavila závislost na tvrdých drogách.

Než se tak stalo, Tereza bavila spoustu mladých lidí. Její neortodoxní přístup přišel spoustě lidem zajímavý, a to včetně toho k oblékání.

Móda z otcovy skříně

Známá moderátorka se k této své etapě nedávno vrátila na svém instagramu. Svým sledujícím ukázala fotografii v jednom ze svých pověstných outfitů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Pergnerová (@terezapergnerovaofficial)

„Ráda jsem si půjčovala tátův velký oblek a kombinovala jsem s chutí nekombinovatelné,“ napsala ke snímku, na kterém má klasický devadesátkový modrý oblek.

Mnoho lidí inspirovala

„Hlásala jsem, že je lepší trendy tvořit než jim podléhat (to tedy podepíšu i teď),“ dodala se smíchem známá moderátorka reality show VyVolení.

Jak se ale nedávno svěřila moderátorovi Miloši Pokornému v rozhovoru na rádiu Expres FM, ke svým zajímavým módním kreacím měla často i jiné důvody.

Nebyla v tom sama

„Lidé si vázali košile kolem zadku a nikdo netušil, že já to dělala proto, že jsem si myslela, že jsem tlustá. Byl to takový hezký diktát,“ vysvětlila.

Její fanynky ji ale podpořily a do komentářů pod příspěvek napsaly své milované modely, které by dnes oblékly už jen těžko. Kus oblečení z tatínkovy skříně se v nich opakoval skutečně velmi často.

Zdroj: Instagram, Expres FM, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články