Módní policie: Sandra Nováková s manželem vsadili na stejné barvy. Tuhle dvojici v módě žádný pár nepřekoná

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sandra novakova
Zdroj: Profimedia

Sandra Nováková je herečka, která se proslavila nejen svým uměleckým nasazením, ale také jako žena, která se zásadně snaží módně sladit se svou rodinou. Už v minulosti několikrát ukázala, že vzít si stejné barvy s manželem je pro ni zásadní. A jinak tomu nebylo ani na premiéře snímku Kdyby radši hořelo.

Na instagramu nedávno Sandra dokázala, že ve společnosti chce, aby každý věděl, ke komu patří. Když vyrazila na nákupy se svým šestiletým synem Mikulášem, bylo na první pohled jasné, že jde o rodinu.

V čem je ale herečka přebornicí, je výběr outfitů na společenské akce, kam ji doprovází její manžel. Režisér Vojtěch Moravec je velký sympaťák, po kterém se ženy ohlížejí, Sandra se ale vždy pojistí, že bude na první pohled vidět, s kým na akci přišel.

Tentokrát džínová

Už v březnu Sandra s Vojtou ukázali, jak jim to sluší, když zvolí podobné barvy. Tehdy vsadili na červenou. A nikdo ani na vteřinu nepochyboval o tom, že jsou pár. V elegantní kombinaci černé a červené vypadali skvěle.

Tentokrát se rozhodli pro něco méně upnutého. Do kina není potřeba přijít v obleku a večerních šatech, zároveň to chce ale nějakou úroveň, což si dvojice dobře uvědomuje. Sandra to proto vyřešila sukní, Vojtěch zase košilí, kterou nechal u krku rozhalenou.

sandra novakova manzel

Zdroj: Profimedia

Co se týče barev, opět se dvojice snažila své modely nepřehnat. Spojoval je tentokrát džínový prvek. Nováková k černé sukni oblékla džínovou bundičku do pasu, její muž k bílé košili vsadil na klasické džínové kalhoty.

Usměvavý pár

Tím, že se barevně sladí, jsou ve společnosti už v podstatě legendární. Nesnaží se nosit nic výrazného ani kombinovat přehnané množství barev a materiálů, sází spíše na jednoduchost. A proto vedle sebe vždy vypadají skvěle.

Kromě toho se ale jeden druhému věnují, a většinou jsou tak vidět právě jako dvojice, málokdy se stane, že by si jeden druhého nevšímali. Samozřejmě se baví i nezávisle na tom druhém, nejvíc si ale zábavu užijí, když jsou spolu.

Sandra s Vojtou jsou příkladem dokonalého páru, ze kterého by si řada celebrit mohla vzít příklad. Vypadat dobře a obléknout se úměrně tomu, co akce vyžaduje, se totiž dá i bez zbytečně vyhrocených modelů, které často ve výsledku nestojí za to.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články