Sandra Nováková se sladila se svým synem a vyrazili ven. Předvedli dokonalé souznění matky s dítětem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sandra novakova
Zdroj: Nextfoto

Hrdá maminka Sandra Nováková se se svým synem Mikulášem chlubí na sociálních sítích poměrně často. Je vidět, jak moc pro ni chlapec znamená a že spolu mají skvělé vztahy. Nad nejednou jejich fotkou už se fanoušci rozplývali. Jinak tomu není ani u posledního snímku, na kterém Sandra ukázala, jak se se synem barevně sladili.

Počasí venku láká k procházkám a začátek léta je také skvělou příležitostí k vytažení pestrých barev. To si Nováková dobře uvědomuje a trendy se každoročně řídí. I letos tak na přelomu května a června zvolila spíše barevnější styl šatníku. A nejen ona, ale i její syn Mikuláš.

Na svém instagramu Sandra fanouškům ukázala, co znamená pravé rodinné propojení. Je pravda, že když v těchto modelech vyrazili do společnosti, nikdo nepochyboval o tom, že k sobě patří. Sandře to slušelo a Mikuláš byl v červeno-bílém triku opravdu roztomilý.

Barvy léta

„Jsme se sladili,“ oznámila Sandra sledujícím na své sociální síti. Na důkaz svých slov přidala snímek, na kterém ona i Mikuláš vypadají jednoduše skvěle. Je vidět, že na léto se už dlouho těší. I když v kalendáři se ho ještě nedočkali, počasí je na procházku v červených a modrých barvách ideální.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sandra Nováková (@saadra_novakova)

Sandra se synem sladila džínové kalhoty i bílé tenisky, u zbytku outfitu pak vsadila na červenou. Zatímco Mikuláš má na sobě pruhované červeno-bílé tričko, ona oblékla bílý top a přehodila přes něj červenou košili. Chlapec svůj model doplnil slušivým kloboučkem.

Dvojice na fotce vypadá jako na záběru z nějakého amerického filmu. Mikuláš si pyšně nese plyšového tučňáka a Sandra se na něho usmívá širokým úsměvem, který dokazuje, že svého syna doslova zbožňuje a je nadšená z toho, že i on má z krásného dne radost.

Dvojka úžasňáků

Fanoušci obdivují nejen to, jak se dvojice dokonale barevně sladila, ale i moment, který je na fotce zachycen. „Malý komik vzhlíží k nebi,“ komentuje pohled Mikuláše kamsi vzhůru jeden z fanoušků. „Jste úžasná dvojka,“ dodává další.

Řada lidí je nadšená ze Sandřina úsměvu, který dokazuje, jak moc si den užila. Podle většiny je jasné, že kdyby vyrazila ven sama, neměla by k podobnému výrazu ve tváři ani zdaleka polovinu důvodů. „Máma má styl!“ vzkazuje jeden ze sledujících.

Další fanoušek pak tvrdí, že fotka je tak dokonalá, že to na ní sluší dokonce i tomu plyšovému tučňákovi. Je jasné, že podobně sladěnou fotku Sandra neukázala naposledy. Nejen se svým synem, ale i s partnerem Vojtěchem Moravcem má totiž ve zvyku předvádět parádní módní kombinace.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články