Módní policie: Natálie Jirásková vyrazila v přiléhavém outfitu, který se jen těžko pojmenovává

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
natalie jiraskova
Zdroj: Profimedia

Od té doby, co chodí sedmnáctiletá Natálie Jirásková s mladým zpěvákem Adamem Mišíkem, je jí tak nějak všude plno. Média už předtím psala, jak se podobá své mamince Ivě Kubelkové, jaká z ní roste kráska a jak jednou bude také modelkou. Až teď ale exceluje na sociálních sítích videy, na kterých se na svůj věk až přehnaně vystavuje. A ani do společnosti se nebojí vyrazit v odvážných modelech.


Na společenskou akci dorazila Jirásková po boku svého přítele, který si v poslední době oblíbil nosit košili rozepnutou až do půl hrudi. Jelikož Natálie tentokrát své vnady nechala zakryté, nejspíš se shodli, že alespoň jeden z nich by se měl odhaleným hrudníkem pochlubit.

I když prsa, která očividně zdědila po mamince, tentokrát mladá budoucí modelka nepředvedla, její outfit byl na událost Mystic Skateparku Štvanice poněkud vyzývavý. Jirásková totiž neukázala nic, ale ve výsledku díky upnutému modelu vlastně úplně všechno.

Model, který nejde svléknout

Natálie zvolila pro společenský večer model, který se jen těžko pojmenovává. Těsný outfit, který měla na sobě, působil trochu jako spodky s tílkem – velmi přiléhavé a jemné oblečení. Zároveň šlo ale pravděpodobně o jeden díl, který na sebe navlékla a s jehož sundáním musela mít problémy.

Z něčeho podobného se totiž člověk jen velmi těžko dostává. Ačkoli jde o oblečení, pod kterým jde všechno vidět, a prosvítaly tak i kalhotky s vyšším pasem, které si Natálie oblékla, díky černému saku jí nejspíš bylo teplo. A co teprve všem okolo, kteří si mohli detailně prohlédnout nejen její postavu, ale i spodní prádlo.

natalie jiraskova

Zdroj: Profimedia

Pokud se člověk v něčem podobném jen trochu zpotí, z modelu ho musí dostávat minimálně jedna další osoba. Jak si během události došla Jirásková na toaletu, není známo. Světle žlutý model, který by, nebýt tmavého nalíčení, téměř splýval s barvou kůže, kvůli svému tečkovanému vzoru navíc vypadal, jako kdyby Jirásková chytla těsně před akcí neštovice.

Leklá ryba

To, že Jirásková vypadala ve svých 17 letech jako člověk s neštovicemi, který to přehnal s make-upem, by se ještě dalo odpustit. Kdyby ale vypadala jako člověk. Díky výrazně namalovaným a zvýrazněným rtům se podobala při pózování na fotkách spíše leklému kaprovi.

Sice ukázala, že se na vysokých podpatcích umí pohybovat jako ryba ve vodě, a její outfit polovinu lidí jednoduše okouzlil, ale ta druhá se snažila držet co nejdál a nepochopila, co je na modelu pěkného.

Mišík by si měl každopádně svou mladou krásku hlídat. Pokud to bude i nadále se svým působením ve společnosti takto přehánět, objeví se kolem ní dvě skupinky lidí: jedni ji budou pomlouvat a jejím modelům se smát, ti druzí pak budou mít oči jen pro ni. A je jen otázkou, která skupinka je pro Mišíka a Jiráskovou více nebezpečná.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články