Dcera Ivy Kubelkové vystavila své přednosti v plavkách. Především hrudník po mamince

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
natalie jiraskova
Zdroj: Profimedia

Dceři modelky Ivy Kubelkové Natálii je 17 let. Na svůj věk ale rozhodně nevypadá. Po boku o osm let staršího zpěváka Adama Mišíka vypadá skvěle a jejich věkový rozdíl není téměř viditelný. Po mamince navíc zdědila přednosti, pro které ji na instagramu obdivuje nejeden fanoušek.


Své přednosti si Natálie uvědomuje. Deník Extra dokonce napsal, že silikony takhle mladá kráska do budoucna rozhodně potřebovat nebude. A ačkoli podle některých lidí by se ve svém věku neměla Natálie vystavovat ve svůdných pózách na instagramu, jiní zase od jejího nového příspěvku nemohou odtrhnout oči.

A to především od jednoho konkrétního místa. Natálie se totiž předvedla v plavkách a ukázala, že po mamince zdědila krásu i dokonalou postavu, a to včetně výrazných ženských předností. Mišíkovi tak teď možná řada mladých mužů pěkně závidí.

Ráda se ukazuje

Jestli z ní bude jednou profesionální modelka, sice zatím jisté není, kvality by na to ale rozhodně měla. A fakt, že se velmi ráda lidem ukazuje, je jen dalším kladným bodem. Na krátkém videu je vidět, že se snaží ukázat všechno, co má.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natálka Jirásková (@natalkajiraskova)

Nakrucuje se, předvádí fanouškům své svůdné pohledy, především ale bujný hrudník, který se jí do plavek sotva vejde. Popisek nebyl potřeba, Natálie tak připsala ke klipu jednoduše jen srdíčko. Stačilo to k tomu, aby se pod ním objevil nespočet pozitivních komentářů.

Pěkně to narostlo

Zatímco řada lidí Natálii vzkazuje, že je krásná, dokonalá, někteří se nebojí ani slova bohyně, jiní se diví tomu, jak se v posledních letech změnila. Ještě nedávno totiž chodila do společnosti s maminkou jako spíše nevýrazná dívka.

Dnes je ale obdařenou ženou, která si darů přírody váží a nebojí se s nimi pochlubit. „Kdy ti to tak pěkně narostlo?“ ptá se jeden z fanoušků se smíchem. „V 17 letech klobouk dolů, dokonalá krásko,“ vzkazuje další sledující a přidává několik smajlíků.

„Geny se nezapřou. Jsi nádherná,“ napsala jedna z fanynek. Dodala, že nejúžasnější na tom všem je, když je dívka krásná, ale zároveň přírodní a nepotřebuje ke své dokonalosti žádnou plastiku. S tím souhlasí i další sledující s tím, že dnes už se podobně nádherné ženy bez úprav opravdu nevidí.

Z Natálie jednou rozhodně něco bude. A i kdyby neskončila na molu jako profesionální modelka, na fanoušky na instagramu nejspíš jen tak nezapomene. Přece jenom podpora lidí je pro ni důležitá a teď si vyzkoušela, že stačí jedno krátké video v plavkách a fanoušci se mohou zbláznit.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články