Módní policie: Monika Trávníčková zabila hezký model lesklým sakem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
monika travnickova
Zdroj: Profimedia

Monika Trávníčková je v jednom kole a na nedostatek práce si nemůže stěžovat. Co jí však určitě chybí, je trocha klidu. V médiích je totiž neustále propírán její vztah s manželem Pavlem Trávníčkem, který má procházet krizí. Navíc je velmi často spojována s Jaroslavem Svěceným, se kterým ji má pojit více než pracovní vztah. Právě s ním se zúčastnila zahájení výstavy obrazů Markéty Kočkové a zvolila si pro tuto příležitost pestrobarevnou kombinaci.

Manželství Pavla a Moniky prochází v poslední době mnoha těžkými zkouškami. Kromě výše zmíněného nyní Pavel čelí obviněním ze sexuálního zneužívání.

Manželská krize

Poprvé manželskou krizi přiznala minulý rok v srpnu. Bylo to poté, co se na facebooku Pavla Trávníčka objevil status o tom, že jej manželka opouští kvůli Jaroslavu Svěcenému. Herec také vyjádřil obavu, že neuvidí svého syna Maxmiliána.

Monika popřela, že by status měl psát její manžel, a označila jej za útok hackera. Mimochodem se od té doby podivné statusy objevovaly častěji a vždy to bylo vysvětleno napadením účtu.

Ačkoliv tedy krizi popřela, o pár dní později volala na manžela policii. „Monika na nás zavolala policii. Dnes v noci policie prohledala můj dům na udání paní Fialové (Trávníčkové),“ řekl tehdy pro Expres herec. Jeho tvrzení poté potvrdil policejní mluvčí Zdeněk Chalupa s tím, že hlídka vyjížděla kvůli narušení občanského soužití mezi partnery.

Monika Travnickova

Zdroj: Profimedia

Monika poté situaci vysvětlila. „Potvrzuji, že jsem policii volala z toho důvodu, že jsem měla strach o manžela a malého, neboť mi nereagoval na telefon a pak večer neotevírali. Takže jsem musela přivolat policii, aby zjistila, zda je vše v pořádku, zdali se něco nepřihodilo.“ Doplnila také, že je manželství těžké a je třeba o něj pečovat. Potvrdila tak, že ne vše je ve vztahu ideální.

V souvislosti s jejich manželskou krizí se nejčastěji vyskytuje jméno Jaroslav Svěcený. A právě s ním se zúčastnila zahájení výstavy obrazů Markéty Kočkové v pražském hotelu Don Giovanni.

Pestrobarevný model

Na zmíněnou výstavu Monika zvolila pestrobarevnou kombinaci. Černé kožené šortky doplnila o kytičkovaný top a černé lodičky, což by bylo samo o sobě velmi hezky zvolenou kombinací. Monika se však rčením „méně znamená více“ neřídila.

Model totiž doplnila o lesklé sako, které bylo v outfitu dle nás tak trochu navíc. Situaci pak nezachránila ani kabelka leopardího vzoru, která byla další barvou do již barevného modelu. Na kabelku navíc Monika přivázala modrozelený šátek.

Pro příště by Monika měla více sladit barvy a motivy. A nebylo by na škodu se zamyslet nad šperky, protože konkrétně tento vybraný top by přívěsek jistě snesl.

Zdroje: Expres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články