Módní policie: Michaela Tomešová přes sebe přehodila deku a oblékla sandálky z dětské sekce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela tomesova
Zdroj: Nextfoto

V nově připravovaném muzikálu Biograf láska, ve kterém zazní známé hity Hany Zagorové, si jednu z hlavních rolí zahraje herečka Michaela Tomešová. Ta se tak pochopitelně objevila na tiskové konferenci k novému představení. A opět dokázala, že její šatník je plný šílených modelů.

Tomešová je ve svých 30 letech pohledná mladá herečka, která by dokázala zaujmout na první pohled, kdyby chtěla. Ono se jí to tedy i daří, ovšem ne právě v tom pozitivním slova smyslu. V minulosti se již několikrát fanoušci přesvědčili, že nemá jen své dobré dny, ale především ty špatné.

Ačkoli není tisková konference akcí, na kterou by měli chodit účastníci zrovna v obleku a ve večerních šatech, rozhodně jde o společenskou událost, která vyžaduje vhodné oblečení. Míša to ale moc neřešila, hodila si přes sebe ubrus a vyrazila před fotografy.

Zelená deka

Michaela na tiskovou konferenci dorazila v jednoduchém modelu. Možná až moc jednoduchém. Zelený hábit, který na sebe navlékla, totiž vypadá, jako kdyby si přes hlavu přetáhla skutečně nějaký starý ubrus, nebo možná spíše deku.

Celý model na ní podivně plandá a visí, široké rukávy nejsou ani dlouhé, ani krátké. Trochu to navíc vypadá, jako kdyby si herečka zapomněla doma kalhoty. Na zeleném plátně, do kterého se nastrojila, se pak nejspíš někdo pokoušel hrát piškvorky, jinak totiž nedává podivný vzor na oblečení žádný smysl.

michaela tomesova

Zdroj: Profimedia

Hluboký výstřih modelu se pokusila Míša opravit něčím, co by mohla být sportovní podprsenka, ta ale vyčuhuje tak, že to není ani trochu vkusné. Outfit by se hodil tak možná na spaní, pohodlný rozhodně je, ve společnosti s ním ale Michaela parády moc neudělala.

Šílená kombinace barev

Sytě zelená barva bohužel přilákala k herečce velkou pozornost. Kdyby byl šílený model tmavý, možná by si jí fotografové nevšimli. Podle úsměvů a sebevědomé pózy se ale zdá, že ona je se svým oblečením spokojená, a dokonce se vystavuje na fotky ráda.

A to i přesto, že si ke strašnému přehozu obula snad ještě horší boty. Fialové sandálky se totiž nejenže barvou absolutně nehodí k topu, ale kytičkové zdobení na nich vypadá jako u botiček pro pětileté holčičky. Ani v tomto ohledu tak palec nahoru Míša dostat nemůže.

Barvami nešetřila herečka ani u nehtů, které nalakovala do pastelově tyrkysové, dokonce i gumičku do vlasů zvolila duhovou. Ačkoli ale hrála všemi barvami, lepší by nejspíš bylo, kdyby vsadila na nějakou jistotu, jako je třeba kalhotový černý kostým.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články